زوج خط دفاع پرسپولیس کشف شد!

به گزارش مجله پزشکی، پرسپولیس در لیگ بیست ویکم درحالی نایب قهرمان شد که یکی از نقد های پیشکسوتان این باشگاه تغییرات فراوان در خط دفاع بود. گل محمدی که از علی نعمتی، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، علیرضا ابراهیمی و وحدت هنانوف در دفاع میانی تیمش استفاده می کرد، با توجه به شرایط سنی حسینی و از طرفی برخی سیاست های تاکتیکی، تغییرات زیادی را در قلب خط دفاع تیمش ایجاد کرد و در نهایت هم به زوج ثابتی دست پیدا نکرد.

زوج خط دفاع پرسپولیس کشف شد!

حالا در فصل تازه که گولسیانی و مرتضی پورعلی گنجی به پرسپولیس آمده اند، گل محمدی حساب ویژه ای روی آن ها کرده است. در نخستین دیدار دیدار پرسپولیس در این فصل این تیم به دیدار تیم امید های خود رفت و در این بازی مرتضی پورعلی گنجی و گولسیانی به عنوان زوج خط دفاع پرسپولیس به میدان رفتند. در ادامه در دومین دیدار تدارکتی برابر پیکان، گل محمدی تیمش را با زوج نعمتی و گولسیانی وارد میدان کرد، اما در نیمه دوم زوج پورعلی گنجی و فرشاد فرجی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی خود برابر نساجی در نیمه نخست با زوج پورعلی گنجی و گولسیانی بازی کرد و در نیمه دوم فرشاد فرجی و علی نعمتی زوج قلب دفاع را تشکیل دادند. بعد از این دیدار به نظر می رسد گل محمدی به زوج گولسیانی و پورعلی گنجی اعتماد بیشتری کرد، چون این زوج در چهارمین دیدار تدارکاتی برابر مس کرمان و پنجمین دیدار برابر تیم ملی امید هم برای پرسپولیس بازی کردند.

با این شرایط حالا می توان گفت پیش از آغاز فصل، در بازی های تدارکاتی گل محمدی سعی کرده خط دفاع تیمش را محک بزند و بتواند زوجی هماهنگ برای تیمش بیاید و بررسی بازی ها اخیر پرسپولیس هم نشان می هد، سرمربی پرسپولیس توانسته زوج مد نظر خود را بیابد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مرداد 1401 بروزرسانی: 17 مرداد 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1525

به "زوج خط دفاع پرسپولیس کشف شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج خط دفاع پرسپولیس کشف شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید