علی نژاد: استعفای تاج به دلیل بیماری بود، نه چیز دیگر، زمان انتخابات فدراسیون فوتبال به زودی تعیین می گردد

به گزارش مجله پزشکی، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: استعفای تاج به دلیل بیماری قلبی او صورت گرفت و سلامتی وی در خطر جدی بود.

علی نژاد: استعفای تاج به دلیل بیماری بود، نه چیز دیگر، زمان انتخابات فدراسیون فوتبال به زودی تعیین می گردد

به گزارش مجله پزشکی، مهدی علی نژاد در حاشیه رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در جمع مجله پزشکی، درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال، گفت: متاسفانه فشار سنگین کاری که روی آقای تاج بود باعث شد بعد از اتفاقی که در ترکیه برای او اتفاق افتاده بود، مجددا ناراحتی قلبی پیدا کند. پس از اطلاع از این موضوع در اولین فرصت به بیمارستان رفتم و با پزشک او صحبت کردم که اعلام کردند شرایط ایشان مطلوب نیست. همه نسبت به شرایط سلامتی وی احساس خطر کردند و خیلی قاطع عنوان کردند تحت هیچ شرایطی دیگر نباید کار استرس زا و سنگین داشته باشد.

سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش درباره بعضی صحبت ها مبنی بر اینکه استعفای تاج ارتباطی به بحث بیماری وی نداشته است، گفت: به هیچ وجه بحث دیگری غیر از بیماری مطرح نبوده و سلامتی وی در خطر جدی بود. فشارهای کاری و عصبی که فوق العاده در فوتبال زیاد است باعث بروز این اتفاق شد و نهایتا دو روز پیش منجر به استعفای ایشان شد. هیئت رئیسه فدراسیون نیز این استعفا را پذیرفت و بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

وی درباره زمان احتاقتصادی برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال نیز اضافه کرد: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باید در این خصوص تصمیم گیری کند و فکر می کنم ظرف چند روز آینده زمان برگزاری انتخابات را تعیین نمایند. این موضوع در اختیار هیئت رئیسه فدراسیون است و به زودی تصمیم گیری خواهند کرد.

علی نژاد درباره بلاتکلیفی تیم ملی پس از رفتن ویلموتس و استعفای تاج اظهار داشت: ویلموتس خودش به قرارداد با تیم ملی خاتمه داد و فکر نمی کنم دیگر بحث حضور ویلموتس در تیم ملی مطرح باشد. یکی از مباحثی که روز گذشته که به اتفاق هیئت رئیسه در خدمت وزیر ورزش بودیم مطرح شد، این بود که هیئت رئیسه و به ویژه آقای بهاروند هر چه سریعتر نسبت به پیگیری و انتخاب سرمربی تیم ملی اقدام نمایند.

سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی بعدی تیم ملی ایرانی خواهد بود یا خارجی، توضیح داد: چند گزینه داخلی و خارجی برای راهنمایی تیم ملی مطرح شده و هر تصمیمی که هیئت رئیسه فدراسیون بگیرد مورد حمایت وزارت ورزش خواهد بود.

وی درباره ضرر و زیان گسترده اقتصادی در قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس و اینکه آیا اقدامات مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در انعقاد این قرارداد مورد آنالیز و پیگیری قرار خواهد گرفت یا خیر، اظهار داشت: به هر حال قراردادی بسته شده و یک سری جوانب احتیاط نیز در این قرارداد رعایت شده است. این مواردی که در رسانه ها درباره نحوه قرارداد با ویلموتس مطرح می گردد به نظر من خیلی درست نیست. فدراسیون در پرداخت پول به مسائل جدی برخورد کرد. همان طور که می دانید الان یازده میلیون دلار ما در فیفا بلوکه شده که مبلغ بسیار زیادی است. تحریم های ظالمانه آمریکا باعث شده نتوانیم این پول را که حق خودمان است بگیریم. البته در تلاشیم و پیگیر هستیم که از هر راه ممکن حق مان را بگیریم.

علی نژاد در ادامه درباره خاتمه بحث بازگشت استراماچونی به استقلال که حتی نقدها هواداران استقلال از مسئولان وزارت ورزش را نیز بدنبال داشته است، تاکید نمود: خود مجموعه استقلال باید در این زمینه جوابگو باشد. در حال حاضر نیز تیمی از ایران در حال مذاکره با وکیل استراماچونی در دوحه قطر است تا به راهکار خوبی برسند.

وی در خاتمه درباره احتمال قطع همکاری کالدرون با باشگاه پرسپولیس گفت: فکر نمی کنم درباره آقای کالدرون مسئله ای وجود داشته باشد. البته بهتر است این موضوع را از آقای انصاری فرد بپرسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 68

به "علی نژاد: استعفای تاج به دلیل بیماری بود، نه چیز دیگر، زمان انتخابات فدراسیون فوتبال به زودی تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: استعفای تاج به دلیل بیماری بود، نه چیز دیگر، زمان انتخابات فدراسیون فوتبال به زودی تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید