تاج قادر به ادامه کار نبود، بعید است با کالدرون به مشکل بخوریم

به گزارش مجله پزشکی، مهدی علی نژاد در حاشیه رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در جمع خبرنگاران، درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال، گفت: متأسفانه فشار سنگین کاری که روی آقای تاج بود باعث شد بعد از اتفاقی که در ترکیه برای او رخ داده بود، مجدداً ناراحتی قلبی پیدا کند. پس از اطلاع از این موضوع در اولین فرصت به بیمارستان رفتم و با پزشک او صحبت کردم که اعلام کردند شرایط آقای تاج مطلوب نیست. همه نسبت به شرایط سلامتی وی احساس خطر کردند و خیلی قاطع عنوان کردند تحت هیچ شرایطی دیگر نباید کار استرس زا و سنگین داشته باشد.

تاج قادر به ادامه کار نبود، بعید است با کالدرون به مشکل بخوریم

سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش درباره برخی صحبت ها مبنی بر اینکه استعفای تاج ارتباطی به بحث بیماری وی نداشته است، گفت: به هیچ وجه بحث دیگری غیر از بیماری مطرح نبوده و سلامتی وی در خطر جدی بود. چندی پیش نیز در ترکیه حتی استنت قلب گذاشته بود. فشارهای کاری و عصبی که فوق العاده در فوتبال زیاد است باعث بروز این اتفاق شد و نهایتاً دو روز پیش منجر به استعفای ایشان شد. هیأت رییسه فدراسیون نیز این استعفا را پذیرفت و بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

وی درباره زمان احتمالی برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال نیز گفت: هیأت رییسه فدراسیون فوتبال باید دراینباره تصمیم گیری کند و فکر می کنم ظرف چند روز آینده زمان برگزاری انتخابات را معین کنند. این موضوع در اختیار هیأت رییسه فدراسیون است و بزودی دراینباره تصمیم گیری خواهند کرد.

علی نژاد درباره بلاتکلیفی تیم ملی پس از رفتن ویلموتس و استعفای تاج اظهار داشت: ویلموتس خودش به قرارداد با تیم ملی سرانجام داد و فکر نمی کنم دیگر بحث حضور ویلموتس در تیم ملی مطرح باشد. یکی از مباحثی که روز گذشته که به اتفاق هیأت رییسه در خدمت وزیر ورزش بودیم مطرح شد، این بود که هیأت رییسه و بویژه آقای بهاروند هر چه سریع تر نسبت به پیگیری و انتخاب سرمربی تیم ملی اقدام کنند.

سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی بعدی تیم ملی ایرانی خواهد بود یا خارجی، گفت: چند گزینه داخلی و خارجی برای هدایت تیم ملی مطرح شده و هر تصمیمی که هیأت رییسه فدراسیون بگیر مورد حمایت وزارت ورزش خواهد بود.

وی درباره ضرر و زیان گسترده مالی در قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس و اینکه آیا اقدامات مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در انعقاد این قرارداد مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت یا خیر، اظهار داشت: به هر حال قراردادی بسته شده و یکسری جوانب احتیاط نیز در این قرارداد رعایت شده است. این مواردی که در رسانه ها درباره نحوه قرارداد با ویلموتس مطرح می شود به نظر من خیلی درست نیست. فدراسیون در پرداخت پول به مسائل جدی برخورد کرد. همانطور که می دانید الان یازده میلیون دلار ما در فیفا بلوکه شده که مبلغ بسیار زیادی است. تحریم های ظالمانه آمریکا باعث شده نتوانیم این پول را که حق خودمان است بگیریم. البته در تلاشیم و پیگیر هستیم که از هر راه ممکن حقمان را بگیریم.

علی نژاد در ادامه درباره سرانجام بحث بازگشت استراماچونی به استقلال که حتی نقدها طرفداران استقلال از مسئولان وزارت ورزش را نیز بدنبال داشته است، گفت: خود مجموعه استقلال باید در این زمینه پاسخگو باشد. در حال حاضر نیز تیمی از ایران در حال مذاکره با وکیل استراماچونی در دوحه قطر است تا به راهکار خوبی برسند.

وی در سرانجام درباره احتمال قطع همکاری کالدرون با باشگاه پرسپولیس گفت: با کالدرون فعلاً مسئله خاصی نداریم و فکر نمی کنم درباره او مسئله ای وجود داشته باشد. البته بهتر است این موضوع را از آقای انصاری فرد بپرسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 61

به "تاج قادر به ادامه کار نبود، بعید است با کالدرون به مشکل بخوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج قادر به ادامه کار نبود، بعید است با کالدرون به مشکل بخوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید