طعنه قلعه نویی بعد از شکست مقابل استقلال: 40 سال ظلم شده است

به گزارش مجله پزشکی، امیر قلعه نویی پس از شکست 2 بر یک گل گهر سیرجان مقابل استقلال گفت: به استقلالی ها تبریک می گویم و مبارک شان باشد. این چهارمین بازی است که با اشتباهات داوری ما را می برند. بیژن حیدری، موعود بنیادی فر، محمدحسین زاهدی فرد و اینجا هم وحید کاظمی چهار بازی را برای آنها درآوردند.

طعنه قلعه نویی بعد از شکست مقابل استقلال: 40 سال ظلم شده است

شما یک مرجعی را بگویید که ما از این ظلم به آنجا پناه ببریم. سرمربی تیم فوتبال گل گهر با بیان این جمله درباره پنالتی های گرفته شده به سود استقلال اضافه کرد: اگر پنالتی اول، پنالتی بود، منِ امیر قلعه نویی هر چقدر نماز خواندم و کار خیر نموده ام، به آقای کاظمی تقدیم می کنم. بس است. این همه ادعای مقدسات و مسائل اعتقادی داریم، اما نیست. در این 40 سال تنها چیزی که نبوده، عدالت است. فقط ظلم بوده، ظلم بوده و ظلم و نمونه آن را هم در فوتبال می بینیم. برای چه بازی می گذارید، بگویید گل گهر نیاید.

وی تأکید کرد: ما از شهرستانی هستیم با 300 هزار نفر جمعیت که بازی گذشته دو پنالتی ما را نگرفتند. از پارسال چهار بازی دو مسابقه با سپاهان و این فصل دو بازی با گل گهر داوران بازی را برای آنها (استقلال) در آوردند. آقای حسن زاده، آقای عزیزی خادم که با این همه ادعا آمدی، ما چه کار کنیم و به چه کسی پناه ببریم؟

قلعه نویی اضافه کرد: بازی قبلی پنالتی ما را نگرفتند و چهارمی را از دست دادیم. اینجا هم اینها به دروازه ما نزدیک نشدند و با پنالتی بردند، در حالی که دروازه بان ما حتی زمین هم نخورد. من 40 سال است از کاپیتانی جوانان تیم ملی بودم و 42 سال در ورزش هستم. همه چیز دیدم. ظلم هم دیدم. عدالت و اعتقاد و این چیزها همه الکی است و هر کاری که می خواهید بکنید. خداحافظ!

سرمربی گل گهر بعلاوه در نشست خبری توضیح داد: روز خبرنگار را تبریک می گویم. ان شاءالله خبرنگاران راستینی که قلم های آنها برای عدالت است و با ظلم مبارزه می نمایند، واقعیات فوتبال را بنویسند. این خبرنگاران کم هم نیستند. این چهارمین بازی ما مقابل استقلال است که اشتباهات داوری رخ می دهد. در ملاقاتهای گذشته روی دیاباته و قایدی پنالتی اشتباه گفتند و عارف غلامی را باید اخراج می کردند که نکردند. کارشناسان داوری هم این موضوع را تأیید کردند.

اگر پنالتی اول استقلال درست باشد، دست وحید کاظمی را می بوسم.، قلعه نویی ضمن انتقاد از داور مسابقه گفت: استقلال به دروازه ما نزدیک نشد و پیش از آن باید با سه یا چهار گل جلو می افتادیم. به شهرستان 300 یا 400 هزار نفری سیرجان ظلم شد. وقتی این کارها را می کنید، بهتر است فوتبال را جمع کنید. به چه کسی از این بیدادگری بگوییم؟ وقتی اعتراض می کنیم، می گویند سخت نگیر و ما را جریمه می نمایند. مقابل نساجی دو پنالتی برای ما نگرفتند و در این بازی هم همه چیز دست ما بود. توپ به کتف شاکری برخورد کرد و داور پنالتی گرفت. اینها را به خدا واگذار می کنم. ما از این سازمان ها، چیزی جز ظلم و بی عدالتی نمی بینیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه کسی به شما ظلم نموده است؟، گفت: ببینید چه کسی پشت موضوع است. اگر هم بدانیم چه کسی است، او اینقدر قدرت دارد که نمی توانیم کاری کنیم. در ملاقات مقابل نساجی که تیم ما می توانست آسیایی گردد، ببینید چه داوری انتخاب کردند. اگر حرفی هم بزنیم، حسن زاده ما را محروم می نماید. ظلم از این بالاتر؟ آنهم به شهری 300 هزار نفری که یک گروه، فوتبال پاک و رو به جلو بازی می نماید. زمانی که یک بر صفر جلو بودیم هم رو به جلو بازی کردیم و سه فرصت گلزنی داشتیم. زمانی که بازی 2 بر یک شد، دیدید چقدر وقت تلف کردند. اینها فوتبال نیست. 40 سال در این مملکت ظلم می گردد.

سرمربی گل گهر سیرجان در این باره که بازیکنانش پس از بازی توان بازگشت به رختکن را هم نداشتند، بیان نمود: من هنوز به رختکن نرفته ام. آنها یک سال زحمت کشیدند و حق شان را علناً می خورند. این حق خوری به خاطر قلعه نویی است. مقابل پرسپولیس زمانی که بازی 2 بر یک بود، پنالتی ما را نمی گیرند و گل سالم ما مقابل تراکتور را اعلام نمی نمایند. در ملاقات برگشت مقابل تراکتور هم در حالی که 20 ثانیه اضافه باید اعلام می شد، کرمانشاهی یک دقیقه و نیم بیشتر وقت تلف شده گفت.

قلعه نویی در ادامه انتقاداتش از داوری گفت: زمانی که یک اشتباه تکرار گردد، می گردد تصمیم و دو سال و نیم است که این تصمیم ها گرفته می گردد. بیژن حیدری روی دیاباته و بنیادی فر روی قایدی پنالتی اشتباه گرفتند. در بازی قبلی هم عارف غلامی باید اخراج می شد. زمانی هم که به بازی های آسیایی می فرایند، داوران عدالت را رعایت می نمایند و می گویند در حق تیم های ایرانی ظلم می گردد. شما اینجا ظلم کردید و آنجا باید جواب بدهید. خدا آن بالاست. آیا استقلال به دروازه ما هم نزدیک شد؟ زمانی که یک بر صفر جلو بودیم می توانستیم خیلی کارها انجام دهیم، اما لقمه و نطفه ما سالم است و خیلی لقمه ها را نخورده ایم.

وی با بیان اینکه دلش برای بازیکنان گل گهر می سوزد که مظلوم واقع شده اند، از اظهارات سرمربی آلومینیوم اراک هم انتقاد کرد و گفت: آقای منصوریان که آن حرف ها را زدی، حالا پاسخ بده و ببین چه بلایی بر سر ما می آورند. زمانی که پنالتی سالم ما را می گرفتند، صدای آقایان عایدی. چه کسی باید پاسخ این ظلم را بدهد؟ زمانی که می برید، همه چیز تاکتیکی است و زمانی که می بازید، نام قلعه نویی را می آورید. دو سال و نیم پیش و پس از اعلام آن پنالتی در ملاقات سپاهان و پرسپولیس، رفتار داوران را ببینید. من در همان دقیقه یک این بازی فهمیدم در مسابقه چه خبر است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1166

به "طعنه قلعه نویی بعد از شکست مقابل استقلال: 40 سال ظلم شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه قلعه نویی بعد از شکست مقابل استقلال: 40 سال ظلم شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید