عادی شدن شرایط بازار مرغ در تهران، هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد

به گزارش مجله پزشکی، معاون هماهنگی امور مالی استانداری تهران با اشاره به بازدید امروز(یکشنبه) خود از میادین سطح شهر گفت: خوشبختانه با عرضه گسترده مرغ، بازار به شرایط عادی بازگشته و دیگر هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد.

عادی شدن شرایط بازار مرغ در تهران، هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران، حشمت اله عسگری در تشریح آخرین اقدامات تنظیم بازار مرغ گفت: روز گذشته 1100 تُن مرغ وارد استان تهران شد و امروز نیز بالغ بر 1400 تُن مرغ وارد استان شده است که از این میزان 300 تُن به شهرستانها داده شده و 300 تُن نیز به میادین سطح شهر داده شده است و مابقی نیز حدود 900 تُن در اختیار واحدهای صنفی سطح شهر تهران قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در روزهای گذشته محدودیت داشتیم و برای هر واحد صنفی 500 کیلوگرم تا یک تُن مرغ در نظر گرفته می شد که امروز به دلیل وفور مرغ کل محدودیت ها برداشته شد و هر واحد صنفی به هر میزان که مرغ بخواهد می تواند در میدان بهمن تحویل بگیرد.

وی تاکید نمود: پیش بینی شده در صورت مازاد، مرغ توسط دولت خریداری گردد و منجمد گردد. بر اساس گزارش ها و بازدید اجرا شده امروز از سطح میادین شهر هیچ صفی در میادین نداریم و به این ترتیب بازار مرغ به حالت عادی بازگشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 986

به "عادی شدن شرایط بازار مرغ در تهران، هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادی شدن شرایط بازار مرغ در تهران، هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید