مرکز نوآوری دانشگاه از طرح ها و ایده های جدید حمایت می کند

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران/لرستان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان گفت: مرکز نوآوری دانشگاه لرستان برای حمایت از ایده ها و طرح های جدید و ابتکاری دانشجویان و فناوران، تشکیل شده است.

مرکز نوآوری دانشگاه از طرح ها و ایده های جدید حمایت می کند

دکتر محمد فیضیان امروز در جمع مجله پزشکی، اظهار کرد: مرکز نوآوری دانشگاه لرستان و همچنین، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان، آمادگی کامل دارند از طرح ها و ایده های جدید دانشجویان و فناوران، حمایت های لازم را انجام دهند.

وی شرح داد: دانشجویان دانشگاه لرستان که شامل دانشجویان غیرایرانی دانشگاه هم می شود می توانند در صورت داشتن طرح های خلاقانه و جدید، از حمایت های مرکز نوآوری این دانشگاه استفاده کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان گفت: رویکرد تیم مدیریتی دانشگاه، حمایت از ایده ها و طرح های ابتکاری کاربردی در جهت کاهش مسائل و چالش های استانی در زمینه های مختلف است.

فیضیان اضافه کرد: مرکز نوآوری دانشگاه لرستان با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و در راستای حمایت از خلاقیت ها و نوآوری ها، ایجاد شده است و حمایت از طرح ها و ایده های جدید، شامل حمایت های مختلف از جمله حمایت های مالی نیز می شود.

وی اعلام نمود: همچنین، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان از جمله بهترین آزمایشگاه های وزارت علوم است و آمادگی کامل در این آزمایشگاه وجود دارد که از طرح های جدید و نوآوری ها، حمایت شود.

گفتنی است در تاریخ 23 مهرماه 98، با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مرکز نوآوری دانشگاه لرستان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با اعتبار اولیه 350 میلیون تومان، افتتاح شد.

در تیرماه 98 نیز اعلام شد: رتبه کشوری آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان، ارتقاء یافته است و از تعداد 330 مجموعه آزمایشگاهی دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیقاتی دولتی و شرکت های خصوصی سراسر کشور، تعداد 290 آزمایشگاه در ارزیابی سال 97 شرکت کردند که آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان، از رتبه 31 در سال 96 به رتبه 26 در ارزیابی سال 97، ارتقاء یافت.

همچنین، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان، توانست رتبه 5 (پنج) را در سطح آزمایشگاه های مرکزی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کسب کند.

مرکز نوآوری دانشگاه لرستان و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه از زیرمجموعه های کاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان محسوب می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 50

به "مرکز نوآوری دانشگاه از طرح ها و ایده های جدید حمایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز نوآوری دانشگاه از طرح ها و ایده های جدید حمایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید