مسافرآستانه دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر شد خبرنگاران

به گزارش مجله پزشکی، با حکم معاون امور هنری وزارت ارشاد، حسین مسافرآستانه دبیری دوره چهلم جشنواره بین المللی تئاتر فجر را نیز عهده دار خواهد شد.

مسافرآستانه دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر شد خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر های نمایشی، سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی حسین مسافرآستانه را به عنوان دبیر چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و عضو شواری سیاست گذاری این رویداد معرفی کرد.

در متن این حکم آمده است:

رویداد معظم تئاتر فجر اینک در آستانه چهل سالگی و پس از گذار از فراز و نشیب های فراوان شخصیتی قابل احترام و جایگاهی معتبر و وجیه یافته است.

در فصلی تازه از حیات مبارک این رویداد ارزشمند برماست تا با تکیه بر سرمایه گران سنگ تجربیات پیشین و سنجش عالمانه این راستا پر برکت، چشم انداز وسیع تر، روشن تر و روزآمدتر برای این رخداد هنری فاخر ترسیم نماییم.

ایران عزیز در گوشه گوشه خاک پر گهرش هنرمندان عظیمی را در دامن پرورانده و اکنون گوشه ای از رسالت این جشنواره عظیم، نمایش شایسته توان و تکاپوی شریف این مردمان ارجمند است.

بر اساس آیین نامه جشنواره بین المللی تئاتر فجر و باعنایت به تایید شورای محترم سیاستگذاری چهلمین دوره این جشنواره، نظر به تخصص، تجربه و توان ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان دبیر چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می شوید.

امید که با کمک پروردگار و بهره گیری از مشاوره و همراهی اهالی محترم تئاتر کشور و با برنامه ریزی مبتنی بر پژوهش کارشناسانه و مد نظر قرار دادن شرایط اجتماعی ایران و دنیا و تبعات همه گیری ویروس کرونا در برگزاری هرچه پیروز تر و اثرگذارتر این رویداد هنری پیروز و سربلند باشید.

حسین مسافرآستانه به عنوان یکی از مدیران با سابقه عرصه فرهنگ و هنر علاوه بر فعالیت های هنری در مقام نویسنده، کارگردان و بازیگر در ادوار گذشته جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز چندین بار مسئولیت دبیری این رویداد بین المللی را بر عهده داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 964

به "مسافرآستانه دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسافرآستانه دبیر چهلمین جشنواره تئاتر فجر شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید