تئاتر

رم ایتالیا، شهر جاودانه تاریخ

یکی از مهمترین جاهای دیدنی فرانسه که بعید است تا به امروز تصویر آن را ندیده باشید، بنای طاق پیروزی پاریس است؛ یک طاق سنگی سفید که با ارتفاع 50 متری، در میان میدانی عظیم و شلوغ جای گرفته است. این طاق زیبا در کنار برج ایفل…

29 آبان 1399

کیسه پلاستیکی کمتر زمین پاک تر، زندگی بهتر

هنوز از خاطرمان نرفته که مادر و مادربزرگ برای خرید حتماً زنبیل با خود می بردند و نان را در پارچه می پیچیدند.

19 شهریور 1399

گیلانی هستم امّا در بیگانه ای با من است بوشهری شدم!، وظیفه بازیگر درک فرهنگ و شناسنامه نقش است

بازیگر سریال در حال فراوری بیگانه ای با من است از ایفای نقش در این سریال تلویزیونی می گوید.

5 تیر 1399

قبله تهران در راستا توسعه

در سالی که روزهای پایانی اش را سپری می کنیم، کمبود اعتبارات اقتصادی مهم ترین مانع بر سر راه اجرای پروژه های عمرانی بود، اما به رغم همه این مسائل و موانع دیدیم که چطور مدیریت شهری با تلاشی مضاعف ده ها پروژه خرد و کلان را آماده بهره برداری کرد.

17 اردیبهشت 1399

احداث بوستان 6هکتاری در مرکز شهر تهران آغاز شد

به گزارش خبرنگاران، فاز نخست این بوستان که به مساحت 12هزار متر مربع در حال آماده سازی است، تا انتها اسفند به بهره برداری خواهد رسید.

29 فروردین 1399

تشریح شرایط بیمه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان

نویسندگان و خبرنگاران از جمله گروه هایی هستند که از 26 شهریور سال 69 در زمرۀ مشمولین بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد قرار گرفتند. براساس توافقنامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه یاری به توسعه فرهنگ و هنر و سازمان تأمین اجتماعی، نویسندگان و پدیدآورندگان...

10 اسفند 1398

حقایقی شگفت انگیز از شهر زیبای دبی!

امروز بسیاری از کشورهای دنیا سعی دارند تا شهرهایی هوشمند و در عین حال سرزنده داشته باشند و نمادی از آینده را در خود بسازند.

6 اسفند 1398

جام ملت های اکو، راهی برای همدلی مردم منطقه

به دنبال انتصاب رئیس جدید موسسه فرهنگی اکو، معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه ایران بر برگزاری مسابقات ورزشی و تشکیل جام ملت های اکو و همچنین ضرورت آشنایی مردم منطقه با جاذبه های گردشگری کشورهای منطقه تاکید کرد.

1 اسفند 1398