چرا نام شرکت هایی که سود سهام عدالت را واریز نکردند اعلام نمیشود؟

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران- سود در 28 اسفند سال گذشته واریز شد و مشمولان 50 درصد سود سهام خود را دریافت کردند. پس از آن وعده های مختلفی برای واریز بخش دوم سود از سوی مسئولان مختلف داده شد، اما تا کنون این امر محقق نشده است.

چرا نام شرکت هایی که سود سهام عدالت را واریز نکردند اعلام نمیشود؟

به گزارش خبرنگاران، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بخش دوم سود سهام عدالت سال 1398 تا سرانجام هفته جاری واریز خواهد شد.

محمدعلی دهقان دهنوی، درمورد اینکه قرار بود نام اسامی شرکت هایی که سود سهام عدالت را به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز ننموده بودند تا سرانجام هفته قبل اعلام گردد، اما این اتفاق نیفتاده است، شرح داد: هنوز به جمع بندی برای اسامی نرسیده ایم، اما تا آخر این هفته هم اسامی اعلام می گردد و هم سود به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

وی درمورد اینکه وزیر اقتصاد زمان واریز سود را عید قربان اعلام نموده بود هم شرح داد: وزیر اعلام نموده بود که بخش دوم سود تا عید قربان واریز می گردد، بنابراین اگر جمع بندی تمام گردد تا اخر هفته جاری، سود واریز خواهد شد.

بر اساس این گزارش، سود سهام عدالت سال های 1395 تا 1397 طی یک مرحله به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شد، اما سود سال 1398 سرنوشت دیگری داشت و قرار شد طی دو مرحله به حساب سهامداران واریز گردد.

ایسنا در ادامه نوشت: در این راستا، مرحله نخست سود در 28 اسفند سال گذشته واریز شد و مشمولان 50 درصد سود سهام خود را دریافت کردند. پس از آن وعده های مختلفی برای واریز بخش دوم سود از سوی مسئولان مختلف داده شد، اما تا کنون این امر محقق نشده است.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1153

به "چرا نام شرکت هایی که سود سهام عدالت را واریز نکردند اعلام نمیشود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا نام شرکت هایی که سود سهام عدالت را واریز نکردند اعلام نمیشود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید