آزاد و فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از امروز تا اول اسفند ماه در شهر ولیکو ترانوو برگزار می گردد.

آزاد و فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند

بر این اساس قرعه نمایندگان کشورمان به توضیح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 61 کیلوگرم که 22 نفر حضور دارند داریوش حضرتقلی زاده در دور نخست به مصاف کولسنیک از مولداوی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان راویندر از هند و لوترت از سوئیس مبارزه خواهد نمود.

در وزن 70 کیلوگرم که با حضور 17 نفر برگزار می گردد، یوسف کامرانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف ویسیلی از مقدونیه می رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور دوم با برنده ملاقات میان پتروف و رمضان اف از بلغارستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 79 کیلوگرم که 19 شرکت کننده دارد، مرتضی قیاسی در دور نخست با حسن از بلغارستان مبارزه می نماید و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف میرزاگالیف از قزاقستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم که 13 نفر شرکت نموده اند، مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان هریستوف از بلغارستان و نورماگمدوف از آذربایجان می رود.

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم که 11 شرکت کننده دارد، سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با دریدی از الجزایر کشتی می گیرد.

در وزن 63 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، میثم دلخانی در دور نخست به مصاف دیمیتریجویچ از صربستان می رود و در صورت گذر از این حریف در درو دوم با کانیبک اولو از قرقیزستان پیکار می نماید.

در وزن 72 کیلوگرم که با حضور 19 نفر برگزار می گردد، علیرضا عبدولی در دور نخست با پورتمانن از سوئیس مبارزه می نماید و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده ملاقات بین علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان و راحول از هند می رود.

در وزن 82 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان یوگش از هند و کیسمونی از مجارستان می رود.

بر اساس برنامه این مسابقات رقابت های اوزان 61، 70، 79 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد و اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای پنج شنبه و آدینه (28 و 29 بهمن)، مسابقات اوزان 57، 65 و 74 کیلوگرم کشتی آزاد و 87، 97 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای آدینه و شنبه (29 و 30 بهمن) و رقابت های اوزان 86، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد و 60، 67 و 77 کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای شنبه و یکشنبه (30 بهمن و اول اسفند) برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1477

به "آزاد و فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزاد و فرنگی کاران ایران حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید