دو فرنگی کار فینالیست ایران امروز به میدان می فرایند

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران، در انتها دور مقدماتی پیکارهای پنج وزن دوم کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه که در شهر استانبول برگزار می گردد، دو فرنگی کار ایران فینالیست شدند و یک نماینده کشورمان به ملاقات رده بندی راه یافت.

دو فرنگی کار فینالیست ایران امروز به میدان می فرایند

بر این اساس در وزن 60 کیلوگرم مهرداد مردانی در دور نخست مقابل سرگئی امیلین از روسیه به پیروزی رسید و در دور دوم نیز امید آرامی دیگر نماینده کشورمان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل شارشنبیکوف از قرقیزستان شکست خورد و به ملاقات رده بندی رفت. امید آرامی نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل حریفی از کشور بلغارستان به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 8 بر صفر کشتی گیری از کشور ترکیه را مغلوب کرد و به ملاقات فینال راه یافت. محمد الیاسی نیز مقابل کشتی گیری از کشور ترکیه شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 77 کیلوگرم پرهام قنبری در دور نخست مقابل کشتی گیر اوکراینی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، قنبری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری در دور اول مقابل حریفی از قزاقستان به پیروزی رسید وی در دور دوم کشتی گیر ترکیه ای را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. طاهری در این مرحله مقابل کشتی گیری از کشور قرقیزستان با نتیجه 8 بر صفر به فزونی رسید و راهی ملاقات فینال شد. ناصر علیزاده دیگر نماینده کشورمان در دور نخست مقابل لورینچ از مجارستان شکست خورد و با توجه به شکست این حریف در کشتی بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته در سرانجام مسابقات مدعیان پنج وزن نخست جام وهبی امره ترکیه سجاد عباس پور و محمدرضا مختاری در اوزان 55 و 72 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند. پویا دادمرز در وزن 55 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و میثم دلخانی و امین کاویانی نژاد نیز در اوزان 63 و 72 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1113

به "دو فرنگی کار فینالیست ایران امروز به میدان می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو فرنگی کار فینالیست ایران امروز به میدان می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید