ارتباط با فرگوسن، بعد از ونگر

به گزارش مجله پزشکی، عیسی براری درباره برگزاری وبینار تخصصی فوتبال با حضور آرسن ونگر گفت: شرکت BKM که در امور مدیریت و نظارت در فوتبال، آموزشگاه ها و به روز رسانی این رشته فعالیت می نماید، متشکل از گروهی با حضور آرسن ونگر، دیوید بکام، رایان گیگز و الکس فرگوسن است. ونگر مدتی است که رئیس توسعه فوتبال در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شده است. من به عنوان نماینده این کمپانی در خاورمیانه و ایران از شرکت خواستم فرگوسن را به ایران بیاوریم اما به دلیل اینکه باشگاه منچستر در اختیار آمریکایی هاست، قرار شد ابتدا هماهنگی های لازم صورت بگیرد و بعد این اتفاق بیفتد.

وی بیان کرد: با میرشاد ماجدی (رئیس پیشین کمیته آموزش) صحبت کردم و قرار شد ابتدا با حضور ونگر، وبینار آموزشی داشته باشیم. برای این کار نامه نگاری با فیفا و اقدامات اولیه انجام و قرار شد دو زمان 45 دقیقه ای در خدمت ایشان باشیم. ونگر ابتدای این وبینار درباره تجربیات خودش صحبت می نماید و در 45 دقیقه دوم به 15 سؤال پاسخ می دهد. با همکاری فیفا و البته با ابراز علاقه ونگر، این وبینار بدون اینکه هزینه ای برای فدراسیون داشته باشد، فردا برگزار می گردد.

ارتباط با فرگوسن، بعد از ونگر

براری درباره اینکه در این وبینار چه کسانی حضور دارند، یادآور شد: اعضای کمیته آموزش فدراسیون و یکسری از مربیان قرار است در این وبینار شرکت نمایند. برنامه ریزی ها در این باره توسط کمیته آموزش انجام شده است. خیلی از دوستان اعلام آمادگی کردند که در این وبینار شرکت نمایند ولی کمیته آموزش از اینکه دقیقا چه کسانی قرار شرکت نمایند اطلاع دارد.

وی گفت: ساعت 13:30 فردا (چهارشنبه) این وبینار برگزار می گردد و ونگر به 15 سؤال جواب می دهد. امیدوارم در آینده قدم های بهتری در این رابطه برداریم. این برنامه ها صددرصد ادامه پیدا خواهد نمود. آمادگی میزبانی 48 ساعته از الکس فرگوسن را داریم و منتظریم این موضوع با وکلای وی مطرح گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 629

به "ارتباط با فرگوسن، بعد از ونگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباط با فرگوسن، بعد از ونگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید