ایران با وسلین در جام جهانی می درخشد، داوری بازی های کشورهای اسلامی اذیت کننده بود

به گزارش مجله پزشکی، علیرضا موسوی گفت: امیدوارم مسئولان درخواست های وسلین را انجام دهند تا در جام جهانی خوش بدرخشیم.

ایران با وسلین در جام جهانی می درخشد، داوری بازی های کشورهای اسلامی اذیت کننده بود

علیرضا موسوی ملی پوش هندبال کشورمان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره اینکه برای موفقیت در جام جهانی هندبال باید چه شرایطی فراهم گردد؟ اظهار کرد: برای این دوره از مسابقات باید با صددرصد توان برویم و نشان دهیم هندبال ایران ظرفیت بالایی دارد. اکنون هم برای ماه آینده از تاریخ دهم تا 16 اکتبر اردوی تیم ملی را در تهران پیش رو داریم و ان شاالله همه بازیکنان بیایند که با قدرت استارت مرحله نو اردو ها را بزنیم.

او اضافه کرد: با انتخاب پاکدل به عنوان عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک از وزارت ورزش و بعلاوه کمیته ملی المپیک و خود فدراسیون انتظار داریم که دست به دست یک شرایط ایده آل را برای ما فراهم نمایند. امیدوارم مسئولان درخواست های وسلین را اجابت نمایند تا بتوانیم در جام جهانی خوش بدرخشیم.

موسوی در درباره نتایج تیم ملی هندبال در بازی های کشور های اسلامی اظهار کرد: با وجود زمان کمی که در کنار هم بودیم، اما نتیجه خوبی گرفتیم هر چند می توانستیم قهرمان شویم. روز مسابقه روزمان نبود و مسئله مهم تر اینکه بود مقداری هم داوری اذیت کرد. البته بیشتر همه چیز دست خودمان بود، زیرا اگر هر کدام 70 درصد توانایی لازم را داشتیم، تیم قطر را با اختلاف 5 گل شکست می دادیم.

او در پاسخ اینکه سطح مسابقات چگونه بود؟ گفت: واقعأ کیفیت بازی ها خوب بود، زیرا تیم هایی مانند مراکش، عربستان و ترکیه با ترکیب اصلی در قونیه حضور داشتند. تیم قطر هم به جز 3 یا 4 بازیکن سایر نفرات کلیدی خود را در اختیار داشت و همین امر باعث شده بود تا بازی ها سطح خوبی داشته باشد. تیم ما نیز خوب بود و خداراشکر سوم شدیم. توانستیم برای کاروان ایران مدال آوری کنیم.

ملی پوش هندبال درباره سطح فنی وسلین وویوویچ اعلام کرد: او مربی بزرگ و دلسوزی است. دوست دارد شرایط را برای ما ایده آل کند و این مسائل مواردی نیست که آن را پنهان کنیم. او مربی با تجربه است. باید در تمامی رده های سنی پایه مربی با دانشی داشته باشیم و بیشتر از دانش فنی مربیانی که به اینجا می آیند استفاده کنیم.

بازیکن تیم استوبخارست درباره تغییر تیم خود در فصل جاری لیگ هندبال رومانی گفت: برای فصل جاری تصمیم گرفتم تا به استوابخارست بروم، تیمی خوب و پرطرفدار که امیدوارم نتیجه خوبی رقم بزنیم. خود من هفت سال تجربه پوشیدن لباس دیناموبخارست را تجربه کردم، اما به علت یکسری مسائل شخصی ترجیح دادم تا دیگر در این تیم حضور نداشته باشم. واقعأ از انتخابم برای حضور در استوابخارست راضی هستم، زیرا تیمی با تاریخچه و هم پرطرفدار است. این تیم همواره جزو مدعیان لیگ رومانی بوده و امیدوارم در فصل جاری هم بتوانیم به اتفاقات خوبی برسیم.

خبرنگاران ورزشی توپ و تور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 شهریور 1401 بروزرسانی: 28 شهریور 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1550

به "ایران با وسلین در جام جهانی می درخشد، داوری بازی های کشورهای اسلامی اذیت کننده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران با وسلین در جام جهانی می درخشد، داوری بازی های کشورهای اسلامی اذیت کننده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید