بازدید AFC از امکانات سه شهر عربستان برای میزبانی جام ملت های آسیا

به گزارش مجله پزشکی، هیئت ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور آنالیز شرایط میزبانی جام ملت های 2027 از امکانات سه شهر عربستان بازدید خواهد نمود.

بازدید AFC از امکانات سه شهر عربستان برای میزبانی جام ملت های آسیا

به گزارش خبرنگاران، به نوشته روزنامه الریاضیه، هیئت کنفدراسیون فوتبال آسیا متشکل از 11 نماینده AFC به ریاست جین هو یو مسئول پرونده میزبانی جام ملت های 2027 از 12 تا 17 نوامبر (21 الی 26 آبان) به مدت پنج روز از امکانات و شرایط مورد احتیاج میزبانی در سه شهر ریاض، جده و دمام بازدید خواهند کرد.

این هیئت از همه امکانات ذکر شده از جمله 10 ورزشگاه برگزاری مسابقات، زمین های تمرینی، هتل ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، شرایط حمل و نقل و سایر اماکن مورد احتیاج بازدید و گزارش خود را در این خصوص به کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهد نمود.

بعلاوه کمیته ویژه میزبانی عربستان از جام ملت های 2027 که در وزارت ورزش این کشور تشکیل شده، پیش از ورود نمایندگان AFC آخرین شرایط امکانات و ورزشگاه های پیشنهادی را مورد ارزیابی و آنالیز قرار خواهد داد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2022 پس از آنالیز شرایط چهار کشور عربستان، قطر، هند و ایران میزبان جام ملت های 2027 را انتخاب و معرفی می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1269

به "بازدید AFC از امکانات سه شهر عربستان برای میزبانی جام ملت های آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید AFC از امکانات سه شهر عربستان برای میزبانی جام ملت های آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید