برادرزاده ترامپ: دونالد را زندانی کنید

به گزارش مجله پزشکی، برادرزاده رئیس جمهوری آمریکا که از منتقدان اوست، تاکید نمود بعد از اینکه او از کاخ سفید رفت باید محاکمه شده و راهی زندان گردد.

برادرزاده ترامپ: دونالد را زندانی کنید

مری ترامپ، برادرزاده رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با آسوشیتدپرس عمویش دونالد ترامپ را گناهکار، ظالم و آلوده به خیانت توصیف کرد و گفت که او نباید آمرزش گناهی که رابرت ای. لی، از ژنرال های ارتش کنفدراسیون در جریان جنگ های داخلی آمریکا دریافت کرد، داشته باشد.

این منتقد رئیس جمهوری آمریکا گفت: به گمان من اگر ترامپ و کسان دیگری که او را توانمند کردند و جرایمی را با او مرتکب شدند مسوول شناخته نشوند، تراژدی رخ خواهد داد. این کار بازسازی کشور را در بلندمدت غیرممکن می سازد.

مری ترامپ در حال برنامه ریزی کتاب جدیدی درباره آسیب های جمعی است که به گفته او از زمان تأسیس آمریکا بر گرده برده های سیاه پوست وجود داشته و با شیوع این پاندمی وخیم تر می گردد. عموی مری در کوشش برای خاموش کردن این منتقدش ناکام مانده است و سخنگوی کمپین ترامپ می گوید: آیا او اشاره نمود که کتابی برای فروش دارد؟ او صرفا کتابی برای فروش دارد.

مری ترامپ که روانشناس و نویسنده است، همچنین این تصور را که محاکمه یک رئیس جمهور پیشین باعث تعمیق اختلافات سیاسی در این کشور می گردد، رد می نماید. او گفت: این صراحتا توهین آمیز است که هر از گاهی گفته گردد مردم آمریکا می توانند از عهده این کار برآیند و ما فقط باید حرکت کنیم. اگر کسی سزاوار پیگرد و محاکمه باشد، این دونالد است. (در غیر این صورت) ما فقط خودمان را در معرض کسی قرار می دهیم که، باور کنید یا نه، حتی بدتر از چیزی است که او هست.

این نویسنده آمریکایی به آسوشیتدپرس گفت: آمریکا در حال نگاه کردن از بالا به پایین به انفجار اختلالات روانشناختی از ضربه زندگی کردن در کشوری است که نه فقط این پاندمی به آن حمله کرد بلکه به طور کامل بد مدیریت شد. ایالات متحده باید دوباره تصور کند که چگونه با سلامت روان و بیماری های روانی مقابله می نماید و آنها را با همان شدت بیماری های جسمی درمان کند.

مری ترامپ گفت که رفتار رئیس جمهوری آمریکا پس از انتخابات با توجه به شخصیت، روانشناسی و بیزاری همیشگی او از بازندگان کاملاً جور در می آید.

او اضافه کرد: ترامپ کسی است که هرگز در زندگی به صورت قانونی برنده نشده است. اما هرگز هم نباخته است. چون از نظر او، برنده شدن بسیار مهم است و او همیشه شایسته پیروزی است و در این راه دروغ گفتن، تقلب کردن و دزدی جایز است. او این رفتارش را از پدرش به ارث برده است. او انسان وحشتناکی بود که از تحقیر دیگران لذت می برد. مساله فقط این نیست که دونالد وحشتناک و بی کفایت و بی رحم است، بلکه مساله این است که به او اجازه داده شده تا چنین باشد. هر تخلفی که بدون مجازات مانده، فرصتی برای او شده تا کارش را جلو ببرد. برای همین است که ما قرار است ببینیم که او چطور حین خروج از این در تا جایی که می تواند افراد را خرد می نماید.

هیچ رئیس جمهوری سابقی در آمریکا هرگز پس از ترک قدرت بازداشت نشده است، اما مری ترامپ استدلال می نماید که محافظت از افراد قدرتمند در برابر مجازات در طول تاریخ به این کشور آسیب زده است. او به عنوان نمونه به آمرزش گناهان ژنرال رابرت ای. لی، از نظامیان ارتش کنفدراسیون پس از جنگ داخلی آمریکا اشاره نمود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 777

به "برادرزاده ترامپ: دونالد را زندانی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادرزاده ترامپ: دونالد را زندانی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید