بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

شهرداران دنیا چه خدماتی به بازار گردشگری ارائه می دهند؟

تهران (پانا) - در کشورهای پیشرفته توریستی شهرداری ها در حوزه جذب گردشگری در رقابت با یکدیگر قرار دارند و دولت ملی در حوزه کلان به سیاست گذاری در بازار گردشگری می پردازد و کار تنظیم بازار گردشگری شهری برعهده شهرداری هاست و سازمان های محلی در جهت آماده سازی...

5 آذر 1399

شروع عملیات بازسازی آب انبار تاریخی پنجیره در شهر زواره

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردستان از شروع عملیات بازسازی آب انبار پنجیره در بافت تاریخی شهر زواره اطلاع داد.

23 آبان 1399

آنالیز شرایط و نکات مهم برای مسافرت خارجی با نوزاد

اگر تصمیم به بردن نوزادتان یا کودک شیرخوارتان به سفر دارید ، ضروری است غیر از توجه به سلامت و بهبود خودتان پس از زایمان ، از قبل با نکاتی در زمینۀ ایمنی و پزشکی سلامت کودکتان اطلاع داشته باشید.

30 مهر 1399

طراحی و بازسازی دفتر اداری آرتک

اگر با ما همراه بوده باشید مطمعنا به این موضوع واقف هستید که ما در حال حاضر برای ارتقای سواد بصری در زمینه های دکوراسیون داخلی و بازسازی و تعمیرات ساختمان آغاز به بررسی و بررسی پروژه های برتر زده ایم و نمونه های عالیی از طراحی دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون...

9 مهر 1399

سرگرمی محبوب مردم در پاریس چیست؟

در ابتدا اجازه دهید یک سؤال از شما بپرسیم که شاید ساده به نظر برسد: ورزش ملی فرانسه چیست؟ اگر به سرعت پاسخ دادید: فوتبال، باید بگوییم خیر دوباره فکر کنید. راگبی، خیر به جواب حتی نزدیک هم نیستید. دوچرخه سواری؟ نه، نه اسب سواری و اسکیت را هم کنار بگذارید....

2 مهر 1399

یکی از میراث تاریخی فرانسه در آتش سوزی کلیسا نانت به طور کامل نابود شد

آتشی که دو روز گذشته در کلیسا جامع شهر نانت فرانسه بالا گرفت، در کنار مجموعه ای از آثار باستانی و نقاشی های ارزشمند، ارگ قدیمی این کلیسا که یکی از جاذبه های اصلی آن بود را نیز از بین برد.

16 شهریور 1399

اجرای بازسازی خانه با تأکیدی بر طرح باز در سال 2020

خانه ها بعد از گذشت چند سال دچار مشکلاتی می شوند و به تعمیرات اساسی احتیاج پیدا می نمایند. در چنین زمانی است که افراد به فکر نوسازی یا بازسازی خانه می افتند. در چنین حالتی احتیاج به یک متخصص مانند معمار یا طراح داخلی و دکوراسیون برای انجام بازسازی کاملاً...

21 مرداد 1399

انجمن های علمی دانشجویی؛ کارکردها و آسیب ها

به گزارش خبرنگاران کتاب انجمن های علمی دانشجویی؛ کارکردها و آسیب ها به کوشش مهدی حسین زاده فِرِمی به تازگی روانه بازار نشر شده است.

3 مرداد 1399

عدم اختصاص خوابگاه به دانشجویان مقطع دکتری در دانشگاه خوارزمی

معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: از آن جایی که شرایط کنونی مطلوب نیست به دانشجویان مقطع دکتری خوابگاه اختصاص نخواهیم داد.

3 مرداد 1399

بازسازی تابلوهای مشهور هنری به سبک مستر بین

به احتمال زیاد فیلمی را که در آن روآن اتکینسون در نقش مستر بین، به یک تابلوی نقاشی باارزش آسیب زد و بعد در پی اصلاح خرابکاری خود برآمد، دیده اید.

18 تیر 1399

دبیرخانه شهر ملی گلیم نقش برجسته ایلام تجهیز می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تجهیز و تعمیر دبیرخانه شهر ملی گلیم نقش برجسته استان خبر داد.

7 تیر 1399

معرفی بهترین جاذبه های گردشگری بابلسر

جاذبه های گردشگری بابلسربه صورت کلی، مقصد سفر خیلی از ایرانیان در هر موقعی از سال، شمال کشور است. در این جهت ماشین ها یا به سمت استان گیلان می رانند یا به سمت استان مازندران. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که معمولا فرمان ماشینشان در سفر به شمال کشور،...

24 خرداد 1399

بازسازی ساختمان تجاری اداری

پنج توصیه کارآمد برای بازسازی ساختمان تجاری اداریبازسازی ساختمان تجاری اداری مزایای بسیاری دارد اما احتیاج به برنامه ریزی زیادی هم دارد. اگر قصد بازسازی ساختمان را دارید، مطلب زیر را مطالعه کنید تا مطمئن شوید که پروژه شما آغاز خوبی خواهد داشت.

14 خرداد 1399

هزینه بازسازی ساختمان

امروزه بیش از گذشته بازسازی ساختمان در شهرهای کوچک و عظیم صورت می گیرد. اما علت آن چیست؟ مراحل بازسازی ساختمان کدام است؟ با ما همراه باشید تا تیم متخصص بازسازی ساختمان شرکت رویامال هر آنچه را که در این زمینه نمی دانید به شما آگاهی داده و تجربه خود را خالصانه...

12 خرداد 1399

حمام سنگی منحصربه فرد باشقورتران همدان مرمت می گردد

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کبودرآهنگ گفت که برای حفاظت و مرمت حمام سنگی منحصربه فرد همدان در روستای باشقورتاران، 2میلیارد و 80میلیون ریال هزینه شده است.

29 اردیبهشت 1399

تمایل خانه اولی ها برای خرید خانه های میانسال

در تابستان گذشته سهم آپارتمان های قیمت متوسط در دامنه بودجه خانه اولی ها ازمعاملات ماهانه مسکن درتهران حدود هشت درصد بوده است که آپارتمان های بیش از پنج سال ساخت سهمی بیشتر از این معاملات دارند.

4 اردیبهشت 1399

قلعه های شگفت انگیز عمان

عمان سرزمین قلعه هاست و هر یک از این بنا های شکوهمند با داستان هایی عجیب، اسراری شگفت را در خود پنهان نموده اند و چشم به راه گردشگران کنجکاوی هستند تا از رازهای تاریخی شان رو نمایی نمایند.

1 اردیبهشت 1399

عضویت در نهادهای بین المللی چه ثمراتی برای اقتصاد ایران داشته است؟

یکی از مهمترین ابزار تحقق اقتصاد مقاومتی و تحقق برنامه ششم که در آن بر اشتغال و ایجاد رفاه برای مردم تاکید شده، حضور در نهادهای بین المللی و استفاده از ظرفیت های آنها در جهت پیشرفت کشور است. متاسفانه در این باره ضعف عملکرد دولت قبلی اقتصاد کشور را در انزوا...

29 فروردین 1399

بسیاری از آثار تاریخی قم با اجرای طرح های توسعه و پروژه های عمرانی نابود شده اند

خبرنگاران/قم یک پژوهشگر تاریخ تمدن اسلامی گفت:در چند دهه اخیر و در سالهای گذشته بسیاری از آثار تاریخی قم با اجرای طرح های توسعه و پروژه های عمرانی از بین رفته اند.

25 فروردین 1399

نخست وزیر و اعضای کابینه ژاپن استعفا کردند

خبرنگاران : اعضای کابینه دولت ژاپن به همراه نخست وزیر این کشور امروز استعفای جمعی خود را اعلام کردند تا راه را برای استقرار دولت جدید هموار نمایند.

12 فروردین 1399
تعداد: (24)