بوفون: مقایسه کردن نویر با من اهانت آمیز است

به گزارش مجله پزشکی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا می گوید همتای آلمانی اش را بهتر از خود می داند اما مقایسه کردن این دو بازیکن نیز کار درستی نیست.

بوفون: مقایسه کردن نویر با من اهانت آمیز است

به گزارش مجله پزشکی، جان لوئیجی بوفون در آستانه بازی تیم های ملی آلمان و ایتالیا در سومین ملاقات از مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 گفت که مقایسه شدنش با مانوئل نویر را نوعی حرکت توهین آمیز می داند اگرچه به نظر او سنگربان بایرن مونیخ در شرایطی بهتر از وی واقع شده است.

بوفون که تیمش امشب (شنبه) برابر آلمان قرار می گیرد، گفت: من گفتم که نویر بهتر از من است و در نهایت ممکن است حرفم درست از آب درآید. این موضوع چیزی نیست که مرا آزار دهد، تحقیرم کند و شأنم را پایین بیاورد. من کاملاً از چیزی که هستم و بوده ام مطلعم و می دانم که تا دو سال دیگر هم در چه وضعیتی قرار خواهم داشت. دانستن این چیزها مرا بسیار آرام می نماید.

بوفون اضافه نمود: مقایسه کردن نویر با یک دروازه بان 38 ساله اهانت آمیز است. به نظر خودم جوابی که دادم طبیعی است، چون در چهار پنج سال گذشته نویر توانسته از هر نظر خودش را به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان جهان ثابت کند.

کاپیتان آتزوری درباره مصاف تیم ملی ایتالیا و آلمان هم گفت: این بازی بسیار سخت است و ما را مجبور خواهد نمود هر چه در چنته داریم رو کنیم. هیچ راهی جز اینکه کوشش کنیم تا جای ممکن پیشرفت داشته باشیم، برای خودمان شانس صعود ایجاد کنیم و به رؤیاپردازی مان ادامه دهیم، وجود ندارد.

تیم های ملی آلمان و ایتالیا از ساعت 23:30 امشب به مصاف هم می فرایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 63

به "بوفون: مقایسه کردن نویر با من اهانت آمیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوفون: مقایسه کردن نویر با من اهانت آمیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید