فراوری نسخه های تقلبی کارت های بانکی در کمتر از یک دقیقه

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، وی افزوده که با کپی کردن این اطلاعات روی کارت های خام می توان کارت های اعتباری و بانکی تقلبی فراوری کرد که برای نقل و انتقال پول به وسیله دستگاه های خودپرداز و دستگاه های پوز قابل استفاده هستند.

فراوری نسخه های تقلبی کارت های بانکی در کمتر از یک دقیقه

لی آن گالووی تصریح نموده برای ساخت یک کارت اعتباری تقلبی با استفاده از اطلاعات مسروقه دیگر کارت ها به کمتر از یک دقیقه زمان احتیاج است. وی با استفاده از این روش کارت های تقلبی متنوعی را که در اصل متعلق به 11 بانک در آمریکا، انگلیس و کشورهای اروپایی بوده اند، فراوری نموده است.

به گفته وی اطلاعات کارت های اعتباری چهار بانک از یازده بانک مذکور بر روی نوارهای مغناطیسی قابل چسباندن بر روی کارت های اعتباری قدیمی قابل کپی کردن است و از این طریق می توان برای سرقت پول اقدام کرد. این مشکل در کارت های شرکت های ویزا و مسترکارت که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، وجود دارد.

نکته جالب اینکه علیرغم شناسایی این مشکل برای اولین بار در سال 2007 و انجام بعضی به روزرسانی های امنیتی برای مقابله با آن هنوز هم می توان از آن برای سرقت اطلاعات بانکی استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 529

به "فراوری نسخه های تقلبی کارت های بانکی در کمتر از یک دقیقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری نسخه های تقلبی کارت های بانکی در کمتر از یک دقیقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید