در امپراطوری زاکربرگ چه خبر است؟ ، فیسبوک و اینستاگرام بار دیگر از دسترس خارج شدند

به گزارش مجله پزشکی، فیسبوک و اینستاگرام باز هم از دسترس خارج شدند. طی هفته های اخیر این نخستین بار نیست که اینستاگرام و فیسبوک با مشکلاتی روبرو می شوند و کاربران نمی توانند به حسابهای خود وارد شده یا به سهولت کار نمایند.

در امپراطوری زاکربرگ چه خبر است؟ ، فیسبوک و اینستاگرام بار دیگر از دسترس خارج شدند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، فیسبوک می گوید در حال کوشش برای حل این مشکل است و در اسرع وقت مسائل پیش آمده را از میان بر می دارد.

طی هفته گذشته نیز تعداد زیادی از کاربران فیسبوک و اینستاگرام به ویژه در ایالات متحده اظهار داشتند که با صفحات سفید رو به رو می شوند. اما این شبکه های اجتماعی گفتند که این مسائل صرفا یک آزمون معمولی است که باعث شده صفحات کاربران موقتا به حالت آفلاین در بیایند.

اما کاربران این موضوع را باور نکردند و گفتند این مشکل اساسی است. ماجرا تا جایی پیش رفت که حتی حساب رسمی فیسبوک در توییتر به کاربران در قالب توییتی اظهار داشت همه چیز تحت کنترل است.

اما وقتی امروز هم کاربران با مشکل روبرو شده اند، دیگر می دانیم که ماجرا جدی است و خانواده شبکه های اجتماعی زیر مجموعه فیسبوک مسائلی دارند.

به نظر می رسد فیسبوک درگیر دردسرهایی بزرگ شده است.هفته گذشته، نیویورک تایمز تحقیقاتی را منتشر کرد که در قالب 5 هزار کلمه مدیرعامل فیسبوک؛ مارک زاکربرگ و معاون ارشد او شریل سندبرگ را بمباران می کرد. این مقاله شامل مواردی مث بی تفاوتی مدیران فیسبوک نسبت به ترولهای روسی و انتشار مقالاتی علیه رقبایشان در فضای مجازی بود.

مسائل قطعی فیسبوک و اینستاگرام این بار فقط شامل آمریکا نمی گردد و بخشهایی از آسیا و اروپا را هم در بر می گیرد. فراموش نکنیم که بعضی از کاربران نیز با مشکل افشای اطلاعاتشان رو به رو شده اند. باید دید نتیجه این مسائل چه خواهد بود و اینستاگرام چه اقدامی را انجام می دهد.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1591

به "در امپراطوری زاکربرگ چه خبر است؟ ، فیسبوک و اینستاگرام بار دیگر از دسترس خارج شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در امپراطوری زاکربرگ چه خبر است؟ ، فیسبوک و اینستاگرام بار دیگر از دسترس خارج شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید