دستمزد مهدی طارمی در میلان؛ حداقل سالی 150 میلیارد تومان!

به گزارش مجله پزشکی، مهدی طارمی در آستانه پیوستن به میلان است. این خبری است که در 7 روز اخیر تیتر بسیاری از رسانه های ایتالیایی و پرتغالی شده. مهاجم ایرانی باشگاه پورتو، تابستان 2024 قراردادش با این تیم پرتغالی به اتمام می رسد و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه و یا لیگی دیگر برود. پورتو، اما برای اینکه بتواند از کنار فروش مهدی طارمی به نان و نوایی برسد، تصمیم گرفته به برترین پیشنهاد برای او در همین تابستان پاسخ دهد. البته این تصمیم، ارتباطی با خواسته سرجیو کونسیسائو، سرمربی تیم ندارد. برخلاف خواست مدیران پورتو مبنی بر فروش این مهاجم ایرانی که فصل پیش عنوان آقای گلی را به دست آورده، سرمربی پورتو می خواهد هرطور شده این مهاجم در تیمش بماند. دلیلش هم واضح است؛ کونسیسائو بسیاری از بازیکنان هجومی تیمش را فروخته و نمی خواهد به راحتی بی خیال مهدی طارمی گردد.

دستمزد مهدی طارمی در میلان؛ حداقل سالی 150 میلیارد تومان!

طارمی ساز جدایی کوک نموده است

برخلاف یکی 2 سال اخیر که طارمی نشانه های مثبتی برای ماندن در پورتو می فرستاد، این تابستان پایش را در یک کفش نموده و می خواهد جدا گردد. طارمی با مسئولان باشگاه میلان به توافق شفاهی رسیده، اما از آنجا که یک فصل دیگر از قراردادش با پورتو به جای مانده، همه چیز را به مسئولان 2 باشگاه سپرده است. آنطور که گاتزتا دلو اسپورت نوشته این بازیکن به وضوح به مسئولان تیم پرتغالی گفته می خواهد به میلان برود. این مورد باعث شده تا برخلاف گذشته، پورتویی ها به فروش این بازیکن، بدون درنظر گرفتن شرایط کنونی تیمشان، فکر نمایند. البته روزنامه های پرتغالی اطلاع داده اند مسئولان پورتو در پی جذب یک بال هستند تا اجازه خروج طارمی را صادر نمایند؛ بالی که اصلا شناسنامه مهدی طارمی را ندارد، اما برای راضی کردن کونسیسائو، موثر است.

سومین و آخرین پیشنهاد میلان

2 روز پیش، مسئولان میلان، سومین و آخرین پیشنهادشان برای جذب مهدی طارمی را ارائه نموده اند. آن ها در 2 بار قبلی با پورتویی ها به توافق نرسیدند. بار نخست، پورتو برای فروش مهدی طارمی رقم 30 و بار دوم رقم 20 میلیون یورو درخواست کرد و اطلاع داد حاضر نیست از این رقم پایین تر بیاید. پیشنهاد میلان به پورتو 15 میلیون یورو است. این رقم مورد قبول پورتویی ها قرار نگرفته، اما میلان ابتکار جدیدتری به کار برده است. طبق نوشته گاتزتا، میلان پذیرفته بسته به عملکرد مهدی طارمی می تواند 3 میلیون یورو پاداش هم در فصول آینده به پورتو بدهد. آن ها به این ترتیب به رقم 20 میلیون یورویی که این باشگاه پرتغالی برای طارمی درخواست نموده، نزدیک شده اند. در این بین روزنامه آبولا پرده از یکی از بند های قرارداد مهدی طارمی برداشته و عنوان نموده 15 درصد از حق انتقال به این بازیکن ایرانی می رسد. به همین علت پورتو برای 2 میلیون یوروی به جای مانده اصرار می نماید تا حداقل پول خوبی از قبل فروش مهدی طارمی به جیب بزند.

پیشنهاد 1+3 ساله برای مهدی طارمی

در کنار تمامی اتفاقات ریزودرشتی که این اواخر در پرونده انتقال مهدی طارمی اتفاق افتاده، امروز، روزنامه ایل جورناله ایتالیا پا را فراتر گذاشته و از مدت زمان قرارداد مهدی طارمی و حتی دستمزد این بازیکن در میلان پرده برداشته است. این رسانه ایتالیایی نوشته میلان قراردادی 3 ساله با مهدی طارمی منعقد نموده و هر سال قرار است رقم 3 میلیون یورو به عنوان دستمزد به این بازیکن 31 ساله ایرانی پرداخت کند. البته یک میلیون یورو دیگر هم به عنوان پاداش برای طارمی درنظر گرفته شده که بسته به تعداد گل، حضور در ترکیب و جام هایی که با این تیم می آورد، می تواند آن را به جیب بزند. با احتساب رقم یورو در همین روز ها و تبدیل آن به تومان و البته بدون در نظر گرفتن یک میلیون پاداش احتمالی، مهدی طارمی در صورت پیوستن به میلان، سالیانه دست کم 150 میلیاردتومان از میلانی ها دستمزد می گیرد.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1402 بروزرسانی: 9 شهریور 1402 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1697

به "دستمزد مهدی طارمی در میلان؛ حداقل سالی 150 میلیارد تومان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد مهدی طارمی در میلان؛ حداقل سالی 150 میلیارد تومان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید