دو درخواست مسی از سیتی: پپ و آگوئرو بمانند

به گزارش مجله پزشکی، یک رسانه انگلیسی مدعی است لیونل مسی برای پیوستن به منچسترسیتی از این باشگاه دو درخواست تعیین خواهد داشت.

دو درخواست مسی از سیتی: پپ و آگوئرو بمانند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روزنامه انگلیسی منچستر ایونینگ نیوز که در شهر منچستر منتشر می شود و به دو باشگاه این شهر، یونایتد و سیتی، نزدیک است مدعی شد لیونل مسی در مذاکرات آینده خود با منچسترسیتی برای بررسی احتمال پیوستنش به این باشگاه دو درخواست مشخص خواهد داشت: مسی در صورتی پیوستن به منچسترسیتی را بررسی می کند که مطمئن باشد پپ گواردیولا و سرخیو آگوئرو در این تیم ماندگار خواهند بود.

مسی در تابستان گذشته با اعلام اینکه قصد جدایی از بارسلونا را داد دنیای فوتبال را شگفت زده کرد. در آن زمان بلافاصله از منچسترسیتی به عنوان گزینه اول مسی بعد از ترک بارسا نام برده شد. بعد از چندین هفته حدس اما مسی گفت که در بارسا ماندگار می شود چون نمی خواهد با این باشگاه وارد دعوای حقوقی شود.

با توجه به اینکه قرارداد مسی با بارسا در سال 2021 به سرانجام می رسد او طبق قانون می تواند از اول ژانویه پیش رو با باشگاه های غیر اسپانیایی مذاکره کند. بار دیگر نام منچسترسیتی به عنوان گزینه اول او مطرح شده است.

در اینکه منچسترسیتی به شدت خواهان جذب مسی است هم هیچ شکی وجود ندارد. عمر برادا یکی از مسئولین رده بالای سیتی اخیرا تایید کرد که سیتی در صورتی که امکانش را داشته باشد صد در صد برای جذب مسی پیشنهاد خواهد داد.

منچستر ایونینگ نیوز اما حالا مدعی است که مسی برای پیوستن به سیتی برای این باشگاه دو شرط اولیه خواهد داشت که آن را پیش نیاز شروع مذاکرات می داند. مسی خواهان دریافت این تضمین است که پپ گواردیولا و سرخیو آگوئرو در زمان حضور او در سیتی در این تیم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 727

به "دو درخواست مسی از سیتی: پپ و آگوئرو بمانند" امتیاز دهید

1 کاربر به "دو درخواست مسی از سیتی: پپ و آگوئرو بمانند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو درخواست مسی از سیتی: پپ و آگوئرو بمانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید