فال روزانه یکشنبه 25 آذر 1397

به گزارش مجله پزشکی، فال روزانه 25 آذر 1397؛ روز جدیدی برای شما شروع شده است. اگر می خواهید بدانید فال روزانه شما چیست و چه اتفاقاتی برای شما می افتد، پیش بینی های ماه تولد خود را بخوانید.

فال روزانه یکشنبه 25 آذر 1397

فال روزانه یکشنبه 25 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - 25 آذرماه و فرا رسیدن سالروز تولدتان مبارک! امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود. شاید تا سال های سال خاطرات شیرین این روز را فراموش نخواهید کرد. در آخر سال جاری از آنچه که در گذشته و در زمینه کاری انجام داده اید رضایت خواهید داشت، البته بایستی کمی صبر داشته باشید تا بتوانید نتیجه کار را ببینید. از این که در روز تولدتان همه توجهات به سمت شماست بسیار لذت می برید، این روز استثنایی را قدر بدانید.

فروردین

مدتی است که تحت فشار قرار گرفته و تمرکز لازم برای انجام کارهایتان را ندارید. بهتر است زمانی را هم برای استراحت خود قرار دهید، چرا به فکر برنامه ریزی برای یک سفر کوتاه نیستید؟ شاید این سفر کوتاه بتواند کمی از این فشار بکاهد. امروز دوستی اطلاعاتی به شما می دهد که اصلا انتظارش را ندارید. قبل از هر واکنشی از صحت و سقم آن اطمینان یابید.

اردیبهشت

دقیقا زمانی که تصور می کنید همه چیز تحت کنترلتان است خبری شرایط را دگرگون می نماید. اتفاقی که بر نظم زندگیتان تاثیر گذاشته و شما را درگیر چالش های جدیدی خواهد نمود. به جای عصبانیت و یا هر واکنشی تند بهتر است با خونسردی موضوعات را تحلیل کنید. به فکر چاره باشید و از هوش و ذکاوتتان برای حل مسائل بهره ببرید. امروز به صورت اتفاقی با دوستی قدیمی برخورد می کنید که از دیدن آن راضی خواهید شد.

خرداد

شما فردی خلاق هستید و مدت هاست که ایده ای در سر دارید. هنوز زمان عملی کردن آن فرا نرسیده است چرا که شما از نظر قدرت اجرایی به حد توانمند نیستید. شاید بتوانید قسمتی از آن را پیش ببرید ولی در نهایت شکست خواهید خورد، پس بهتر است فعلا از عملی کردن آن صرف نظر کنید. امروز به مهمانی دعوت می شوید و در آن دوستان قدیمیتان را خواهید دید. از کنار هم بودن لذت برده و شب خوشی را سپری کنید.

تیر

همواره قبل از انجام کاری از صحیح بودن اطلاعات بدست آمده اطمینان حاصل نمایید. شروع کاری بر پایه اطلاعات غلط نتیجه چندان خوبی در بر نخواهد داشت. امروز قوه تخیلتان غلیان نموده و توانایی هایتان چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ ذهنی به اوج خود رسیده است. اگر می توانید دست به کار شده و این خلاقیت را در جایی پیاده کنید. در روابطتان با دیگران بهتر است کمی انعطاف از خود به خرج دهید. خشک بودن و سرد مزاجی به دل هیچ کسی نخواهد نشست.

مرداد

حد و مرز خودتان را با دیگران حفظ کنید و اجازه ندهید هر کسی به حریم شخصیتان نزدیک شود. برخی اوقات ضروری است که خودتان با اختیار کامل کار کنید. امروز از آن روزهایی است که قوه تخیلیتان بسیار قوی شده است، بهتر است کمی رنگ واقعیت به آن ها بپاشید. اخیرا مسیری برای پیشرفت به رویتان باز شده است، دودل بوده و نمی دانید که چه تصمیمی صحیح است. در این موارد عقل حکم می نماید که با متخصص کار مشورت سپس قدم بردارید.

شهریور

امروز را بسیار پر انرژی شروع نموده اید. این انرژی باعث شده تا بیشتر به فکر سلامتی جسمیتان باشید. کمی ورزش کردن می تواند روز دل انگیزتان را پر نشاط تر کند. ذهنتان را آرام و خود را برای دقایقی از روزمرگی های دنیایی دور کنید. مسائل هر چه باشند روزی تمام خواهند شد پس خود را برای موضوعات ناچیز نرنجانید. به زودی یکی از دوستانتان برای موضوعی خیر سراغتان می آید، خودتان را برای یک شادی خوب آماده کنید.

مهر

امروز همه چیز آنطور که شما مایلید پیش خواهد رفت. سختگی های این مسائل اخیر برطرف شده و کمی احساس آرامش خواهید کرد. امروز به دیدن دوستان و آشنایان رفته و اگر دلخوری و کینه ای بین شما هنوز باقی مانده است آن را بر طرف کنید. از صداهای طبیعت اطرافتان انرژی بگیرید و خود را آرام کنید. هیچ وقت نظر شما با تمامی اطرافیانتان یکسان نیست. اگر شخصی به مخالفت شما بپاخواست با منطق و استدلال او را قانع نمایید.

آبان

محیط اطرافتان پر از آدم های متشنج بوده و این محیط به طور نا خودآگاه نیز بر شما تاثیر گذاشته است. خودتان متوجه شده اید که این روزها هم تندخو شده و هم پرخاشگر. امروز برای برطرف مسئله ای اگر از صحبت های دیگران یاری بگیرید نه تنها باعث حل مسائلتان نمی شود بلکه باعث سردر گم شدن هر چه بیشتر شما نیز می شود. به آنچه دلتان می گوید عمل نموده و بگذارید هر کجا که می خواهد برود.

آذر

امروز روز خوبی برای دریافت تصمیم های مهم و اساسی نیست. به دلیل وجود جو سنگین اطرافتان بهتر است که این کار را به روزهای آینده بیندازید. شما فرد مبتکر و خلاقی هستید ولی اعتماد به نفس پایین باعث شده که نتوانید از این خلاقیتتان به نحو احسن بهره ببرید. به زودی برای یکی از سوال هایتان پاسخی دریافت خواهید کرد که مدت هاست منتظر جوابید.

دی

شک و تردید این روزها خواب و خوراک را از شما بریده است. در هر لحظه احساس نا امنی نموده و نمی دانید که تصمیم درست کدام است. حتی در این شرایط هم ترس و بدبینی را کنار گذارید چرا که ترس آفت انجام کارهاست. شما فردی اجتماعی بوده و تقریبا هر کسی می تواند با شما ارتباط برقرار کند ولی حواستان باشد که کسی به حریم خصوصیتان دست درازی نکند. به دنبال دوستی های عمیق و طولانی مدت باشید و وقت و انرژیتان را بی فایده هدر ندهید.

بهمن

امروز روز عاشقانه ای برای شما خواهد بود. بیش از هر روز دیگری احساساتتان برانگیخته شده و حالات رمانتیک پیدا نموده اید. بهتر است با عشق زندگیتان قراری گذاشته و کمی خودتان را تخلیه نمایید. به ندای درونیتان اجازه دهید که مسیرتان را انتخاب کند. همیشکه نمی توان از عقل و منطق استفاده کرد، گاهی هم باید به دنبال حرف دل رفت. امروز از شما درخواستی می شود که بایستی خوب در خصوص آن فکر نموده و سپس تصمیم بگیرید.

اسفند

امروز زمانی برای شاد زیستن است. بهتر است که وقتی به خود اختصاص داده و از آن موقع نهایت لذت را ببرید. لزومی ندارد که شما به همه درخواست های دیگران بله بگویید، در نظر داشته باشید که لطف زیاد منجر به وظیفه خواهد شد. تا جایی که برایتان مقدور است از یاری به دیگران دریغ نکنید، به قول قدیمی ترها تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز. امروز رابطه عاطفیتان کمی دچار تنش خواهد شد. شما می توانید با مدیریت عاقلانه قضیه را به خیر و خوشی به سرانجام رسانید.

منبع: setare.com
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 899

به "فال روزانه یکشنبه 25 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 25 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید