مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت در استان پیگیری می کنیم

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه مدرسه سازی مهم ترین و باارزش ترین کار خیر است، گفت: با تمام وجود در آموزش و پرورش استان در خدمت خیران مدرسه ساز هستیم و مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت پیگیری می کنیم.

مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت در استان پیگیری می کنیم

رضا رضایی در آیین افتتاح مدرسه سه کلاسه خیرساز وفاق سبز علوی در روستای بوئینگ از توابع شهرستان رودبار جنوب ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره بنیاد خیریه وفاق سبز علوی خاطر نشان کرد: جذب مشارکت های مردمی و استفاده از ظرفیت خیران در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری از اولویت های اصلی آموزش و پرورش استان کرمان است.

وی گفت: به شهرستان رودبار جنوب و مراسم افتتاح مدرسه سه کلاسه خیر ساز وفاق سبز علوی آمده ام تا به مردمان ایران اسلامی به ویژه مردم همیشه سرافراز کرمان بگویم، حاضرم جان ناقابل خود را فدای ملت کنم و در حیطه وظایف سازمانی خود از هیچ تلاشی در راستای ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی دریغ نخواهم کرد.

رضایی اضافه کرد: وقتی دیدم خیر بزرگواری برای ساخت مدرسه کیلومترها از تهران به دور افتاده ترین منطقه استان آمده و از جان و مال خود هزینه کرده است، تمامی برنامه و فعالیت حوزه کاری را لغو و به احترام خیران مدرسه ساز به روستای بوئینگ از توابع شهرستان رودبار جنوب آمدم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آمده ام از جنوبی ترین مدرسه استان سرافراز کرمان بگویم از همین جا دست تک تک خیران را می فشارم و به همه آنها که با دارایی خود بنایی ماندگار را ساختند، ادای احترام کنم.

رضایی با اشاره به نقش موثر مدرسه امن در تسهیل فرآیند یاددهی و یادگیری خاطر نشان کرد: خیران مدرسه ساز با تقدیم دارایی خود در راستای جنگ با نادانی و جهل، مدرسه می سازند و برای همیشه تاریخ، جاودان و ماندگار می شوند و من به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش در هر لحظه و هر زمان که امری داشته باشند در خدمتشان هستم.

وی با بیان اینکه آینده از آن دانش آموزان است و هر کشوری که بخواهد پیشرفت کند چاره ای جز توجه به نیروی انسانی خود ندارد، گفت: توجه به تمامی دانش آموزان از مرکز تا دور افتاده ترین منطقه استان وظیفه ماست و شکوفایی استعدادهای بالقوه همه دانش آموزان استان رسالت اصلی ما در آموزش و پرورش است.

رضایی از ساخت دو مجتمع بزرگ آموزشی شبانه روزی در شهرستان رودبار جنوب به همت جمعی از خیران در قالب پویش کرمان دانا با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان خبر داد.

بر پایه این گزارش مدرسه سه کلاسه خیر ساز وفاق سبز علوی با زیر بنای 135 متر مربع و اعتباری بالغ هفتصد میلیون تومان در روستای بوئینگ از توابع شهرستان رودبار جنوب با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1369

به "مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت در استان پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت در استان پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید