کاهش تعداد مسئولان و همراهان کاروان های ورزشی در المپیک 2020

به گزارش مجله پزشکی، ژاپنی ها قصد دارند تنها به مسئولان و همراهان خاص کاروان های ورزشی اجازه ورود به بازی های المپیک 2020 را بدهند.

کاهش تعداد مسئولان و همراهان کاروان های ورزشی در المپیک 2020

به گزارش خبرنگاران، در حالی که اخیراً کمیته بین المللی المپیک (IOC)، کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) و مسئولان برگزاری مسابقات بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو به طور مشترک تصمیم گرفتند که در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، این مسابقات بدون حضور تماشاگران خارجی و تنها با حضور تماشاگران محلی برگزار گردد، حالا خبر می رسد که IOC تصمیم گرفته است تا تعداد مسئولان و همراهان کاروان های ورزشی را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

خبرگزاری کیودو ژاپن براساس اخباری که از منابع مطلع به دست آورده اطلاع داد، هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک روز آدینه تصمیم گرفته است تنها برای افرادی که در بازی های المپیک توکیو نقشی اساسی و مؤثر دارند، مجوز حضور در این بازی ها را صادر کند. IOC اطلاع داده که این سیاست در پی درخواست مسئولان برگزاری بازی های المپیک 2020 در نظر گرفته شده است و براین اساس تعداد حضور مسئولان، اسطوره های المپیک و میهمانان همراه کاهش قابل توجهی خواهد یافت.

براساس این گزارش؛ مسئولان برگزاری بازی های المپیک 2020 توکیو در نظر دارند تعداد مسئولان و شرکت نمایندگان در این بازی ها به غیر از ورزشکاران را به نیم برسانند. پیش از این انتظار می رفت حدود 90 هزار نفر از خارج وارد کشور ژاپن شوند که شامل حدوداً 30 هزار ورزشکار، مربی و اعضای تیم ها می گردد. انتظار می رود این تصمیم IOC برای کاهش مسئولان و همراهان کاروان های ورزشی تأثیری روی این 30 هزار نفر (11 هزار ورزشکار المپیکی و چهار هزار ورزشکار پارالمپیکی) نداشته باشد.

طبق ادعای کیودو؛ در واقع این کاهش شرکت نمایندگان در بازی های المپیک 2020 درباره مسئولان IOC، IPC، کمیته های ملی المپیک کشورهای عضو، فدراسیون های ملی و شوراهای المپیک اجرایی خواهد شد. افرادی هم که با فدراسیون های ورزشی و رسانه های بین المللی در ارتباط هستند و البته میهمانانی که اسپانسرها دعوت می نمایند نیز تحت تأثیر این تصمیم قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 983

به "کاهش تعداد مسئولان و همراهان کاروان های ورزشی در المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش تعداد مسئولان و همراهان کاروان های ورزشی در المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید