اخبار سیاسی

قیمت نو نهاده های دامی اعلام شد

قیمت تازه نهاده های دامی بعد از اصلاح ارز 4200 تومانی اعلام شد.

3 تیر 1401

4 علت بحران آب در ایران

تهران (پانا) - عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی 4 حیطه عمده کمیت آب ، کیفیت آب ، محیط زیست و مدیریت و سیاست زدگی آبی را به عنوان عوامل بحرانی شدن شرایط آب در کشور عنوان نمود.

8 خرداد 1401

واردات گندم 174 درصد افزایش یافت

تهران (پانا) - واردات گندم در انتها سال گذشته با افزایش 174 درصدی روبرو بوده است.

8 خرداد 1401

بلیت هواپیماها همچنان گران است

در نامه انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و #جهانگردی ایران به سازمان هواپیمایی، آمده است که بعضی از شرکت های هواپیمایی همچنان نسبت به دریافت مالیات بر ارزش افزوده اقدام می نمایند.

23 اردیبهشت 1401

پروژه های نهضت ملی مسکن فقط به سازندگان حرفه ای واگذار می گردد

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی به مدیران کل راه و شهرسازی استان ها دستور داد تا پروژه های نهضت ملی مسکن صرفا به سازندگان حرفه ای دارای تأییدیه صلاحیت واگذار گردد.

18 اردیبهشت 1401

برگزاری مراسم سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک ایران، آذربایجان در باکو

سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک ایران و آذربایجان امروز در محل وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان برگزار گشت.

17 اردیبهشت 1401

چرا ضرغامی به فارابی رفت؟

وزیر میراث فرهنگی، #گردشگری و صنایع دستی با حضور در بنیاد سینمایی #فارابی به بازدید از بخش های مختلف این بنیاد از جمله ساختمان تاریخی قوام پرداخت.

16 اردیبهشت 1401

نگاه پوتین به چشم انداز روابط ایران و روسیه بسیار مثبت است

رئیس انجمن دوستی ایران و روسیه با اشاره به حضور و سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در مجلس دومای روسیه گفت: پیام سخنرانی رئیس جمهوری در دومای روسیه این است که سیاست مداران و افراد کلیدی در فدراسیون روسیه اعتقاد پایدار دارند به اینکه با ریاست محترم جمهوری...

2 اردیبهشت 1401

تصمیم گیری برای اعمال محدودیت بر مدارس، دانشگاه ها و رستوران ها؛ امروز و فردا

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تصمیم گیری درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه ها طی جلسه امروز و فردای ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاع داد.

2 فروردین 1401

وزیر خارجه: امیدوارم روابط ایران و چین با جهش وارد پنجاه سال دوم خود شود

وزیر خارجه کشورمان در خصوص دیدار و گفت وگویش با وزیر امور خارجه چین توییتی منتشر کرد.

21 اسفند 1400

موسوی: نباید اجازه داد عده ای دود سفید برخاسته از وین را سیاه نمایند

تهران (پانا) - یک دیپلمات ارشد کشورمان با اشاره به اظهارات اخیر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در خصوص فرایند مذاکرات وین گفت نباید اجازه بدهیم عده ای دود سفید برخاسته از مذاکرات وین را سیاه نمایند.

13 اسفند 1400

دولت برای چند میلیون خودرو و موتور سیکلت آلاینده تدبیری بیاندیشد

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه می توان محدودیت ها و استانداردهای محدوده طرح ترافیک را تغییر داد، گفت امکان این تغییر در شورای عالی ترافیک یا سازمان محیط زیست وجود دارد و شهرداری تهران باید...

12 اسفند 1400

معین شهریه مدارس غیردولتی متناسب با فعالیتهای هر مدرسه

سرپرست سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه یکسان سازی شهریه مدارس غیردولتی مدنظر ما نیست، زیرا فعالیت مدارس فرق دارد گفت: شهریه مدارس غیردولتی متناسب با فعالیت های مدرسه معین و اخذ خواهد شد.

1 اسفند 1400

خرید حمایتی زرشک کشاورزان از هفته آینده

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: خرید حمایتی زرشک کشاورزان از هفته آینده آغاز می شود.

27 بهمن 1400

تخصیص اعتبارات ویژه برای جبران خسارت سیل

نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی خواهان تخصیص اعتبارات جهت جبرات خسارت سیل و انجام اقدامات پیشگیرانه برای بارندگی های آینده شد.

26 بهمن 1400

گزارش اکران فیلم سینمایی منصور

عصر روز گذشته یکشنبه پنجم دی ماه نشست 540 باشگاه فیلم تهران پس از اکران فیلم منصور با حضور عباس کریمی عباسی منتقد و کورش جاهد منتقد و مجری برگزار گشت.

18 بهمن 1400

ندری: کنترل تورم با بودجه انقباضی بعید است، لزوم بازنگری دولت در سیاست های پولی

استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: دولت اینگونه می اندیشد که با انقباضی عمل کردن می تواند تورم را کنترل کند، هر چند که بعید به نظر می رسد به این دلیل که معمولا برای کنترل تورم اغلب سیاست های پولی را انقباضی می کنند.

17 بهمن 1400

طراحی کیت تشخیص امیکرون

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر علیرضا بیگلری گفت: با توجه به شیوع واریانت امیکرون در تعدادی از کشورهای جهان، آزمایشگاه مرجع کووید 19 در انستیتو پاستور ایران کیت ویژه تشخیصی این واریانت را طراحی و در بین تعدادی از آزمایشگاه های منتخب...

12 بهمن 1400

وزیر صمت و خودروسازان به مجلس می فرایند

به گزارش خبرنگاران، جواد حسینی کیا با اشاره به افزایش 18 درصدی قیمت خودرو در روزهای پایانی هفته گذشته و با بیان اینکه مخالف افزایش قیمت خودرو هستیم، اظهار کرد: برای فردا (یکشنبه 21 آذر) ساعت 13 وزیر صنعت و مدیران خودروسازی ها به کمیسیون صنایع و معادن فراخوانده...

6 بهمن 1400

حداقل و حداکثر حقوق معلمان پس از اجرای رتبه بندی

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: با تصویب نهایی لایحه رتبه بندی، معلمان تا 16 میلیون تومان امکان افزایش حقوق دارند.

3 بهمن 1400
تعداد: (313)