کنایه تند و عجیب شجاع خلیل زاده به خارجی های لیگ ایران

به گزارش مجله پزشکی، شجاع خلیل زاده بازیکن ایرانی تیم فوتبال الریان قطر، در مورد شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور قطر، گفت: اینجا شبیه ایران نیست و تمام افراد ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی ماسک می زنند. ایران خیلی عظیم تر از قطر است و اگر مردم به توصیه های پزشکان گوش دهند، کمتر بیمار خواهند شد. مردم ایران شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی نمایند و ماسک هم نمی زنند. قطر واقعا پیشرفته عمل می نماید و کرونا در این کشور کم است.

کنایه تند و عجیب شجاع خلیل زاده به خارجی های لیگ ایران

او در مورد شرایط خود در باشگاه الریان قطر، گفت: امکانات فوتبال قطر نسبت به ایران پیشرفته تر است. به نظر من فوتبال ایران در حال حاضر آن طور که باید باشد نیست زیرا خیلی از تیم ها زمین تمرین ندارند. شرایط آب و هوایی ایران به گونه ای است که تیم ها نمی توانند زمین مناسبی داشته باشند. امیدوارم امکانات ما بهتر گردد زیرا حق بازیکنان ایرانی است.

خلیل زاده در زمینه اینکه آیا با سایر بازیکنان ایرانی در قطر ارتباط دارد یا خیر، گفت: روزبه چشمی و مهدی ترابی در ساختمان ما حضور دارند. امید ابراهیمی هم کنار ما است زیرا قطر کشور کوچکی است و همه کنار یکدیگر هستیم.

بازیکن ملی پوش کشورمان در مورد گل هایی که در دیدارهای اخیر برای الریان به ثمر رساند، تشریح کرد: من مصدومیت شدیدی از ناحیه کشاله ران داشتم و حدود یک ماه از میادین دور بودم. بعد از برطرف مصدومیت آمادگی کافی را نداشتم و 2 روز بعد بازی کردم. شرایط جسمانی خوبی نداشتم و گل به خودی بدی زدم. عظیم ترین بازیکنان هم گل به خودی می زنند و اشتباه می نمایند. خیلی بعد از آن صحنه اذیت شدم زیرا از سوی طرفداران هم فشار به من وارد شد. خیلی تمرکز کردم تا اشتباهاتم را جبران کنم و در 2 مسابقه متوالی گلزنی کردم.

خلیل زاده درباره مصدومیت خود از ناحیه گردن که حدود 2 سال پیش رخ داده بود، بیان نمود: چون پرسپولیس به من احتیاج داشت با درد بازی کردم و خدا را شکر با آن درد کنار آمده ام اما هنوز همراه من است.

مدافع الریان در مورد استفاده بلان سرمربی این تیم از او در پست های مختلف، اعتقاد داشت: بازیکن چند پسته همواره برای مربی با اهمیت است. بلان روز اول گفت می دانم پست تخصصی تو دفاع وسط است اما می خواهم در پست هایی که ضعف داریم، بازی کنی. به همین دلیل در پست های دفاع راست و دفاع چپ بازی کردم و گل هم زدم.

خلیل زاده در مورد اینکه آیا دلش برای اردوهای تیم ملی تنگ شده است یا خیر، عنوان نمود: جو تیم ملی به حدی صمیمانه است که آدم دلش برای آن تنگ می گردد. امیدوارم با سرانجام ویروس کرونا دور هم جمع شویم و بازی محبت آمیز انجام دهیم.

او در مورد کار کردن زیر نظر بلان، گفت: همه می دانستیم بلان مربی عظیمی است. اولین چیزی که از این مربی یاد گرفتم، احترام بود. او شخصیت عظیمی دارم که آدم از آن لذت می برد. امیدوارم در ایران هم این مربیان کار نمایند. بلان شوخ طبع نیست و جدی کار می نماید. آدم از او می ترسد.

خلیل زاده در سرانجام گفت: لیگ قطر از بیرون آسان به نظر می آید. لیگ قطر سخت است زیرا هر تیم 5 بازیکن خارجی می تواند جذب کند. مثل ایران نیست که بازیکنان خارجی بی کیفیت وارد شوند و پول زیاد دریافت نمایند. ضمن اینکه بیشتر بازیکنان خارجی هافبک و مهاجم هستند بنابراین کار دفاع سخت است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 884

به "کنایه تند و عجیب شجاع خلیل زاده به خارجی های لیگ ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند و عجیب شجاع خلیل زاده به خارجی های لیگ ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید