آزمایش 4 هزار و 238 نمونه در آزمایشگاه کنترل غذا و دارو

به گزارش مجله پزشکی، مدیر آزمایشگاه کنترل غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در سال 98آزمایش 4هزار و 238 نمونه در آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اجرا شده است.

آزمایش 4 هزار و 238 نمونه در آزمایشگاه کنترل غذا و دارو

به گزارش ، مجید محمودی مدیر آزمایشگاه کنترل غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در سال 98آزمایش 4238 نمونه دریافتی اعم از مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و دارویی در آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صورت گرفته است.

او بیان نمود: آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت غذا و دارو کرمانشاه دارای پنج بخش شیمی، میکروبی، دارویی، بررسی دستگاهی و بافت شناسی می باشد.

او اضافه کرد:از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور تا اکنون این آزمایشگاه 200نمونه از مواد اولیه و محصول نهایی از محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح را که به وسیله مدیریت های مختلف معاونت و یا ارگان های ذی ربط از سطح عرضه جمع آوری شده بود مورد آزمایش قرار داده و نتایج را جهت پیگیری به مراجع ذی صلاح ارجاع داده است.

محمودی گفت: براساس گزارش ها و مستندات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جزء اولین دانشگاه های پیشرو در زمینه کنترل و آزمایش محلول های ضدعفونی دست و سطوح در زمان شروع شیوع کرونا بوده است.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 360

به "آزمایش 4 هزار و 238 نمونه در آزمایشگاه کنترل غذا و دارو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش 4 هزار و 238 نمونه در آزمایشگاه کنترل غذا و دارو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید