سلامتی و پزشکی

نوعروس بیروت در آمریکا پزشک است ، غمگینم برای لبنان و خوشحالم که هنوز زنده ایم

حالا دیگر همه اسرا سبلانی را می شناسند؛ نوعروس عروس خاورمیانه که فیلم عروسی اش با لحظه انفجار مهیب بیروت همزمان شد و نام و آوازه او را تا دورترین نقاط عالم برد.

5 مهر 1399

خبرنگاران در هر شرایطی پای کار هستند

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی با بیان این که خبرنگاران در هر شرایطی پای کار هستند، اضافه نمود: خبرنگاران همواره در شرایط مختلف اقدام به تولید محتوا کرده و در دل حوادث، حضور موثری دارند.

4 مهر 1399

قضاوی: صنعت، اساتید را تئورسین های بدون درک عملی می داند ، ارتباط با صنعت جایگزین مقاله گردد

نظام جذب و ارتقای اساتید شاید مهم ترین عامل جهت دهی فعالیت های اعضای هیئت های علمی باشد. به همین منظور به مصاحبه با رئیس هیئت ممیزه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی پرداختیم تا این موضوع را آنالیز کنیم.

31 شهریور 1399

کرونا تا 130 میلیون نفر به گرسنگان دنیا اضافه خواهد نمود

دبیرکل سازمان آلمانی یاری به گرسنگان دنیا با تاکید بر اینکه کرونا می تواند 80 تا 130 میلیون نفر به گرسنگان دنیا اضافه کند خواهان اقدامات سریع برای مقابله با این مسئله شد.

30 شهریور 1399

اعلام قیمت رمدسیویر و فاویپیراویر در ایران

معاون برنامه ریزی و نظارت ستاد فرماندهی مقابله با کرونای استان تهران گفت: قیمت داروی رمدسیویر، هر ویال 1 میلیون و 200 هزار تومان و قیمت داروی فاویپیراویر به ازای هر ورق قرص حدود 100 هزار تومان است.

28 شهریور 1399

حمله توئیتری ترامپ به برادر زاده اش

چند روز پس از انتشار کتاب خاطرات برادرزاده رئیس جمهور آمریکا درباره زندگی وی و اظهاراتی که در چندین برنامه تلویزیونی مطرح کرده بود، رئیس جمهور آمریکا در یک سری توییت برادرزاده خود را به باد انتقاد گرفت.

25 شهریور 1399

حمام آب گرم از ابتلا به ویروس کرونا پیشگیری می نماید؟

برنا/ مطالعات علمی نشان می دهد که سرما و سردی هوا ویروس کرونا را نمی کشد.دمای طبیعی بدن انسان5/36 تا 37 درجه است و در دمای هوای بیرون بدن ویروس می تواند دوام بیاورد.دمای طبیعی داخل بدن شما بین5/36تا 37 درجه باقی می ماند مستقل از این که دمای داخل حمام چقدر است...

23 شهریور 1399

کیسه پلاستیکی کمتر زمین پاک تر، زندگی بهتر

هنوز از خاطرمان نرفته که مادر و مادربزرگ برای خرید حتماً زنبیل با خود می بردند و نان را در پارچه می پیچیدند.

19 شهریور 1399

داروی رمدسیویر موجود در بازار سیاه غیر مجاز است ، بیماران کرونایی پول نجومی به دارو ندهند

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: داروی رمدسیویر موجود در بازار سیاه که به قیمت نجومی به فروش می رسد، غیر مجاز و تقلبی است.

18 شهریور 1399

دومین واکسن ضد کرونا چین به مرحله آخر رسید

شرکت زیست فناوری سینوواک قرار است به زودی واکسن کووید 19 خود را آزمایش کند.

15 شهریور 1399

اعلام لغو جایزه تعالی گردشگری

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، لغو جایزه تعالی گردشگری صورت پذیرفت.

14 شهریور 1399

روز نخست جشنواره ونیز با سیب ها؛ یک صدای جدید در سینمای یونان

فیلم سینمایی سیب ها (Apples) اولین فیلم بلند کریستوس نیکو کارگردان یونانی از جمله آثاری بود که در روز اول جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد.

14 شهریور 1399

جان باختن 148 بیمار دیگر بر اثر کرونا

لاری، سخنگوی وزارت بهداشت آخرین شرایط بیماران، جان باختگان، بهبود یافتگان و تست آزمایشگاهی تا تاریخ 12 تیر 1399 را خاطرنشان کرد.

11 شهریور 1399

تدوین برنامه عملیاتی توسعه گردشگری سلامت در خراسان شمالی

خبرنگاران/خراسان شمالی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به برقراری پروازهای جهت بجنورد به عشق آباد کشور ترکمنستان و بالعکس در آینده ای نزدیک، گفت: با هدف بهره گیری از این ظرفیت، به دنبال توسعه گردشگری سلامت در استان بر...

11 شهریور 1399

5 ماده غذایی که هرگز نباید با شکم خالی بخورید

صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است و برای آغاز روزی پربار نباید از آن غافل شد، اما باید دانست که چه مواد خوراکی باید در برنامه غذایی صبح منظور شوند و با شکم خالی از مصرف چه خوراکی هایی باید پرهیز کرد.

10 شهریور 1399

اگر این علائم را دارید احتملا بدنتان تعادل هورمونی ندارد

ایرنا/ ممکن است شب ها خوب نخوابید یا اشتهای زیادی داشته باشید. یا اینکه ممکن است تپش قلب را تجربه کنید. تعادل هورمونی در بسیاری از مواقع بر هم می خورد و علائم روشن و درمان دارد. در این رابطه بخوانید. عدم تعادل هورمونی هنگامی اتفاق می افتد که هورمون خیلی...

7 شهریور 1399

محدودیت های پروازی کشور دوباره برمی گردند؟

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تشدید نظارت ها و اقدامات پیشگیرانه این سازمان به منظور اطمینان از اجرای صحیح مقررات و پروتکل های مصوب بهداشتی در بخش حمل و نقل هوایی خبر داد.

6 شهریور 1399

فال روزانه 26، 01، 1399

فال روزانه 99.01.26چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در طول سال های زندگی تان با افراد خوبی سروکار نداشته اید و سال تولدتان زمان آن است که دوستان تازه ای پیدا کنید و دور رفقای ناباب را خط بکشید. پاییز...

5 شهریور 1399

تمدید منع آمد و شد در استان کربلای معلی تا شنبه آینده

منابع عراقی از تمدید مقررات منع آمد و شد در استان کربلای معلی برای حفظ سلامت مردم در برابر ویروس کرونا خبر دادند.

3 شهریور 1399

رییس دوره ای اوپک تغییر کرد

خبرنگاران :رییس جمهور الجزایر در تغییر و تحولات کابینه خود، وزیر انرژی این کشور را که ریاست دوره ای اوپک را برعهده دارد تغییر داد و مدیرعامل سابق شرکت دولتی سوناطرک را به عنوان وزیر جدید منصوب کرد.

3 شهریور 1399
تعداد: (140)