اعلام معتبرترین پاسپورت های دنیا برای 2020

به گزارش مجله پزشکی، همه ساله قدرت پاسپورت ملیت های مختلف که اجازه ورود به چند کشور جهان را دارند آنالیز میشود، در اینجا با این کشور قدرتمند آشنا خواهید شد که اجازه ورود به 191 کشور را دارد و گوی سبقت را از سنگاپور که در سال گذشته میلادی در صدر بود با اختلاف یک کشور، ربود. سایتی که این دسته بندی را اعلام نموده سایت منبع henleypassportindex میباشد، هر چقدر پاسپورت شما معتبرتر باشد اجازه ورود به کشورهای بیشتری را بدون دریافت ویزا خواهید داشت و دردسرهای مخصوص بلیط هواپیما از جمله ویزای ترانزیت نیز برای شما کمتر اتفاق خواهد افتاد.

اعلام معتبرترین پاسپورت های دنیا برای 2020

در دسته بندی که برای سال 2020 به وسیله این سایت تنطیم شده است ژاپن با اجازه ورود به 191 کشور در رتبه نخست قدرتمندترین پاسپورت جهان قرار گرفته است. 3 مورد اول از این فهرست نشان میدهد که آسیا این رتبه را در چند سال گذشته به خوبی در منطقه حفظ کند و این عالی است و نشان دهنده روابط قوی این کشورها و با دولت ها و جوامع مختلف جهان است که راه را برای سفر و رزرو بلیط هواپیما بدون دردسرهای ویزا فراهم نموده است.

1- ژاپن

2- سنگاپور

3- کره جنوبی و آلمان

لازم به دکر است ایران در رتبه 98 قرار گرفته است و همچنان مسائل زیادی در سفر به کشورهای سراسر ئنیا برای ایرانیان متاسفانه وجود دارد. امیدواریم شرایط به گونه ای پیش رود که ما هم در رتبه های خوبی مثل سایر کشورهای آسیایی قرار گیریم.

سفر کردن کار لذت بخشی است که انسان را برای چند روزی سرگرم میکند تا با تماشا اماکن گردشگری مختلف روح خود را تازه کند و برای کار دوباره آماده شود. این کار با خرید تورهای مسافرتی امکان پذیر میشود و خبرنگاران در ارائه خدمات عالی به مسافران زبان زد خاص و عام است. در صورت احتیاج به هدایت و یا رزرو تور گردشگری با 75134000 تماس حاصل فرمایید.

منبع: تریپ
انتشار: 15 مرداد 1401 بروزرسانی: 15 مرداد 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1523

به "اعلام معتبرترین پاسپورت های دنیا برای 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام معتبرترین پاسپورت های دنیا برای 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید