اوجاقی: تیم ملی ووشو آمادگی خوبی دارد، با تمام قوا حاضر می شویم

به گزارش مجله پزشکی، سرمربی تیم ملی ووشو از آمادگی خوب و انگیزه بالای ووشوکاران تیم ملی اطلاع داد.

اوجاقی: تیم ملی ووشو آمادگی خوبی دارد، با تمام قوا حاضر می شویم

حسین اوجاقی در گفت وگو با خبرنگاران به آمادگی بالای ووشوکاران اشاره نمود و گفت: همه مجموعه تیم ملی ووشو به خصوص ورزشکاران کوشش های زیادی را در طی سه اردویی که داشتیم انجام دادند و به آمادگی خوبی رسیدند. همه ووشوکاران از جان مایه گذاشتند و به آمادگی که متناسب بالایی بازی ها باشد رسیدند.

وی در خصوص شرایط تیم ملی ووشو قبل از اعزام به بازی های کشورهای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر در این تیم جوانان و ورزشکاران خوبی داریم که با برنامه ریزی و ساز و کار درستی به تیم ملی راه یافتند. این ووشوکاران به وسیله بازی های انتخابی انتخاب شدند و همه آنها گلچین ووشوکاران هستند. با 6 وزن در بازی های کشورهای اسلامی حاضر خواهیم شد و همه این ورزشکاران آمادگی خوبی دارند و با نیروی تمام ساعت دو بامداد روز 26 اردیبهشت ماه ایران را به مقصد باکو ترک می کنیم.

اوجاقی در خصوص سطح و آمادگی ووشوکاران تیم ملی ادامه داد: همه نفرات تیم ملی مدال آورانی هستند که در آسیا و ایران به مدال رسیدند. حتی برخی از این ورزشکاران مدال های جهانی دارند و از نام آوران ما هستند. اگر به پیشینه این ورزشکاران نگاه کنیم می بینید که همه آنها جوانانی هستند که تازه به رده بزرگسالان آمدند و از انگیزه و توان بالایی برخوردار هستند.

سرمربی تیم ملی ووشو در ادامه به سطح بالای بازی های کشورهای اسلامی اشاره نمود و گفت: این مسابقات از جمله رویدادهای بزرگ ورزشی است که هم از نظر کیفیت و کمیت در سطح بالایی واقع شده است و کار را سخت می نماید. مهمترین حریفان ما در این رقابت ها ترکیه، مصر، اندونزی و خود آذربایجان هستند که امیدوارم با شرایط خوبی که داریم نتایج خوبی را کسب کنیم. البته در کشورهای دیگر نیز تک چهره هایی هستند که می توانند مشکل ساز باشند و به همین دلیل با تمام توان در این بازی ها حاضر خواهیم شد.

او در خاتمه از اردوهای تیم ملی ووشو اعلام رضایت کرد و گفت: برای اولین بار سکوی اختصاصی ساندا را افتتاح کردیم و از نظر امکانات در شرایط خوبی در طی این سه اردو قرار داشتیم. همه چیز برای آمادگی ما فراهم بود. امیدوارم بتوانیم دل مردم ایران را با مدال هایی که کسب می کنیم شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 10

به "اوجاقی: تیم ملی ووشو آمادگی خوبی دارد، با تمام قوا حاضر می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجاقی: تیم ملی ووشو آمادگی خوبی دارد، با تمام قوا حاضر می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید