بازسازی سوریه و بازگرداندن آوارگان به این کشور لازم است

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد سخنانی را در مورد آخرین تحولات سوریه مطرح نمود.

بازسازی سوریه و بازگرداندن آوارگان به این کشور لازم است

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

وی در این خصوص گفت: درحال حاضر بازسازی سوریه و نیز فراهم کردن زمینه جهت بازگشت آوارگان سوری به مناطق محل سکونت خود یک امر لازم است. ما در این زمینه کوشش می کنیم.

این مقام روسی در ادامه یادآور شد: اولویت کنونی روسیه در سوریه خنثی سازی مین ها و بمب های کارگذاشته شده در نقاط مختلف این کشور توسط تروریستهای تکفیری است. مسکو به دمشق یاری می نماید تا در مناطق آزادشده تمامی مین ها و بمب ها خنثی شوند.

چندی پیش نیز بسام صباغ نماینده دائم سوریه در سازمان ملل سخنانی را در مورد تحولات این کشور مطرح نموده بود. وی گفته بود: دمشق که با سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی با جدیت تمام همکاری نموده است، هرگونه استفاده از سلاح شیمیایی از سوی هر طرفی که صورت بگیرد را محکوم می نماید.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد همچنین یادآور شد: کشورهای غربی و در رأس آنها ایالات متحده آمریکا اتهامات بی اساسی را به دمشق وارد می سازند. دمشق در زمینه تسلیحات شیمیایی هر نوع همکاری لازم با نهادهای ذی ربط را انجام داده است.

صباغ در ادامه سخنان خود توضیح داد: دولت سوریه همچنان خود را ملزم به همکاری با سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی می داند. ما همچنین از سفر اعضای کمیته حقیقت یاب به دمشق در ماه مارس برای تحقیق پیرامون استفاده از تسلیحات شیمیایی استقبال می کنیم.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد همچنین ضمن انتقاد از بعضی سیاست های سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی، مطرح کرد: متأسفانه شاهد آن هستیم که این سازمان گزارشهای کارشناسان و شخصیت های علمی در رابطه با استفاده از سلاح های شیمیایی در دوما را نادیده می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 962

به "بازسازی سوریه و بازگرداندن آوارگان به این کشور لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی سوریه و بازگرداندن آوارگان به این کشور لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید