دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

به گزارش مجله پزشکی، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، فرصتی برای 20 شرکت دانش بنیان فعال حوزه سلامت ایجاد شده است تا محصولات خود را در فروشگاه دائمی مرکز تجاری بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی در شهر هرات افغانستان که بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب محسوب می شود، به فروش برسانند.

دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

با توجه به متمرکز شدن نمایندگی های داروئی و تولیدکنندگان در این نقطه و اختصاصی بودن موقعیت آن به عنوان قطب اصلی صنف دارویی غرب افغانستان، عرضه و معرفی محصولات می تواند با سهولت بیشتری منجر به فروش به مشتریان بالقوه ای در این ناحیه رفت وآمد دارند، شود. چرا که با توجه به اهداف و برنامه های پیش بینی شده، ساختمان مذکور تبدیل به محل اصلی تامین نیاز داروخانه های اصلی ولایت هرات و ولایات غربی افغانستان خواهد شد.

در این اتفاق فناورانه، تسهیلاتی از قبیل مارکتینگ، فروش و ثبت محصولات در افغانستان به کمک مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت های متقاضی ارائه می شود. شرکت هامون دانش پیشرو هم از حضور شرکت ها در این نمایشگاه حمایت می کند.

ایحاد زمینه صادرات و فروش محصولات دانش بنیان در دیگر کشورها، فرصتی مناسب برای شرکت ها است تا بتوانند بازار جهانی خود را توسعه دهند و محصولات و خدمات با کیفیتشان را به نمایش بگذارند. این کار هم یکی از فرصت های ایجاد شده برای شرکت های فعال ایران در حوزه سلامت است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 752

به "دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید