درخشش دانشگاه صنعتی شاهرود در رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران/سمنان تیم دانشگاه صنعتی شاهرود به سرپرستی دکتر یونس یونسیان مدیر شتاب دهنده شاهکار، با پشت سرگذاشتن دانشگاه های صنعتی شریف، تهران و صنعتی امیرکبیر به مقام نخست رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت رسید.

درخشش دانشگاه صنعتی شاهرود در رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت

دانشگاه صنعتی شاهرود در رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت که در هفته پژوهش در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار گردید، توانست در بخش استارتاپی پتروتست در حوزه ارایه راه چاره برای چالش های وزارت نفت به مقام نخست دست یابد.

رییس دانشگاه صنعتی شاهرود در همین ارتباط گفت: این تیم توانست در میان همه ایده ها و استارتاپ ها، با ارایه پلتفرم پتروتک در حوزه کارآمدسازی توزیع فرآورده های نفتی ایران، جایزه و گرنت این رویداد را از آن خود کند.

دکتر محمد مهدی فاتح یادآور شد:حرکت دانشگاه صنعتی شاهرود به سمت دانشگاه نسل سوم و کارآفرین، از اهداف و بنیان های اصلی این مجموعه بوده است و دانشگاه با راه اندازی و افتتاح شتاب دهنده و فضای کسب و کار اشتراکی شاهکار، توانسته است زیرساخت های لازم جهت شرکت در رویدادهای استارتاپی را فراهم کند.

وی با اشاره به برگزاری این رویداد علمی ادامه داد: رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت، باهدف توسعه، یادگیری، کارآمدسازی، انتخاب و فرصت سازی و با موضوع به هم رسانی حوزه های فناوری در بخش عرضه و تقاضا،همزمان با روز پژوهش در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار گردید.

رییس دانشگاه صنعتی شاهرود اضافه کرد: نمایشگاه عرضه فناوری با حضور شرکت های دانش بنیان و استارت آپ، نمایشگاه تقاضای فناوری با حضور شرکت های تابعه وزارت نفت، رویداد هر چالش-یک راه چاره با حضور گروه های استارت آپی و نخبگان، رویداد دانشجویی پتروتست و اجرای تور فناوری ویژه مدیران ارشد بخش عملیات صنعت نفت، چهار بخش اصلی این رویداد بودند. در این رویداد کوشش بر این بود که نیازهای واقعی حوزه های عملیات شرکت های اصلی و تابعه وزارت نفت در قالب ارسال پروپوزال شناسایی شود و در دسترس جامعه محققان و گروه های توانمند کشور قرار گیرد و برای نخستین بار سعی شد با برنامه ریزی هدفمند اقدام های مناسب برای حضور مدیران ارشد عملیاتی از شرکت های تابعه وزارت نفت صورت پذیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 55

به "درخشش دانشگاه صنعتی شاهرود در رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش دانشگاه صنعتی شاهرود در رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف وزارت نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید