راه اندازی پایلوت مهاجرت به منطقه ها روستایی و شمالی شهر Vernon بریتیش کلمبیا

به گزارش مجله پزشکی، خبرهای تازه گویای این هستند که از این پس تازه واردان و مهاجران تازه می توانند در شهر کوچک Vernon واقع در استان بریتیش کلمبیا درخواست اقامت دائم کانادا ارائه دهند. شهر Vernon چهارمین شهری است که از اول فوریه امسال آغاز به پذیرش درخواست های واصله به وسیله پایلوت ماجرت به منطقه ها شمالی و روستایی کانادا (RNIP) نموده است. این برنامه مهاجرتی تا فوریه 2022 باز خواهد بود.

راه اندازی پایلوت مهاجرت به منطقه ها روستایی و شمالی شهر Vernon بریتیش کلمبیا

جوامع زیر هم اکنون به وسیله این پایلوت مهاجرتی درخواست می پذیرند:

Brandon, Manitoba

Altona/Rhineland, Manitoba

Sault Ste. Marie, Ontario

Vernon, B.C

لازم به ذکر است این پایلوت برای مرتبط کردن کارگران خارجی و کارفرمایان کانادایی در مناطقی که با کمبود نیروی کار روبرو هستند راه اندازی شده است. متقاضیان باید دارای پیشنهاد شغل تمام وقت و دائمی در یکی از جوامع شرکت نماینده در این پایلوت باشند. مجموعا 11 جامعه یا community در این برنامه شرکت دارند. جوامع زیر هنوز آغاز به پذیرش درخواست ها نکرده اند:

North Bay, Ontario

Sudbury, Ontario

Timmins, Ontario

Thunder Bay, Ontario

Moose Jaw, Saskatchewan

Claresholm, Alberta

West Kootenay (Trail, Castlegar, Rossland, Nelson), British Columbia

درخواست اقامت دائم به وسیله Vernon

برای ارائه درخواست به وسیله RNIP شهر Vernon متقاضیان باید دارای شرایطی باشند. از جمله اینکه دانش زبان انگلیسی یا فرانسه آنها معادل نمره CLB 5 یا بالاتر باشد. همه متقاضیان باید پروفایل خود را در صفحه وبسایت شهر Vernon تکمیل نمایند. متقاضیان بر اساس سیستم جامع رتبه بندی شهر Vernon رتبه بندی می شوند. درست مانند سیستم اکسپرس انتری فدرال در اینجا هم متقاضیان بر اساس عوامل سرمایه انسانی امتیازدهی می شوند.

متقاضیان در زمینه هایی نظیر سن، زبان و داشتن ارتباطات در Vernon امتیاز می گیرند. داشتن سابقه تحصیل، کار و یا خرید ملک در Vernon امتیاز متقاضی را افزایش می دهد. بعلاوه سفر به جامعه Vernon، یا داشتن گواهینامه رانندگی کانادایی یا قوم و خویش و ارتباطات در Vernon می تواند امتیاز متقاضی را افزایش دهد. بعلاوه مبلغ دستمزد متقاضی هم می تواند بر امتیاز او تاثیرگذار باشد.

وقتی این شرایط رعایت شد، پروفایل ها وارد صف انتظار می شوند. یک کمیته تا روز آخر هر ماه درخواست ها را پذیرش می نماید. این کمیته در هر ماه 10 توصیه به متقاضیانی که بهتربن تناسب را بر اساس سیستم امتیازدهی Vernon دارند پیشنهاد می نماید. اگر متقاضی توصیه ای دریافت نکند دوباره به مدت سه ماه پس از تاریخ درخواست به صف انتظار اکسپرس انتری باز خواهد گشت. پس از گذشت سه ماه درخواست رد خواهد شد و متقاضی دوباره می تواند درخواست ارائه کند.

شهر Vernon مجاز است سالانه 100 توصیه ارائه کند. متقاضیان باید پیشنهاد شغل داشته باشند و دستمزد ساعتی شان هم حداقل 25 دلار کانادا باشد. بعلاوه افرادی که در حال حاضر مشغول تحصیل، کار و یا سکونت در Vernon هستند نیازی به داشتن شرط دستمزد ندارند.

علاوه بر این متقاضیانی که خارج از کانادا درخواست خود را ارائه داده اند باید مصاحبه ای بین 15 تا 30 دقیقه را به وسیله ویدئو کنفرانس انجام دهند. متقاضیانی که در حال حاضر در Vernon هستد هم باید طبق صلاحدید کمیته مزبور در مصاحبه حضوری شرکت نمایند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1202

به "راه اندازی پایلوت مهاجرت به منطقه ها روستایی و شمالی شهر Vernon بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی پایلوت مهاجرت به منطقه ها روستایی و شمالی شهر Vernon بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید