مداوای حیوانات مجروح در آتش سوزی جنگل های آرژانتین

به گزارش مجله پزشکی، حیوانات مجروح در آتش سوزی جنگل هایی که از ژانویه در شمال شرق آرژانتین شروع شد در مرکز حفاظت از حیات وحش آگوارا تحت مداوا هستند.

مداوای حیوانات مجروح در آتش سوزی جنگل های آرژانتین

به گزارش خبرنگاران، دانیل سگویا، مدیر مرکز حفاظت از حیات وحش آگوارا، یکی از مراکزی که در آن حیوانات زخمی که از آتش سوزی در مرز آرژانتین با پاراگوئه نجات یافته اند، تحت درمان قرار می گیرند، با بیان اینکه هنوز نمی توان تعداد حیوانات متاثر از آتش سوزی را تخمین زد، گفت: سال گذشته 475 حیوان به مرکز آورده شد. پس از آغاز آتش سوزی، تقریبا 200 حیوان در ژانویه، فوریه و مارس وارد شدند.

وی در خصوص حیواناتی که بیشترین آسیب را از این آتش سوزی گرفتند، گفت: گونه های جانوری که بیشترین آسیب را از این آتش سوزی دیدند، آن هایی بودند که زیستگاه آن ها آب ها مانند دریاچه ها و سد ها بود، حیواناتی با تحرک کم مانند مورچه خواران، مار ها و لاک پشت ها نیز تحت تاثیر این آتش سوزی قرار گرفتند.

بر اساس داده های موسسه ملی فناوری کشاورزی (INTA)، در آتش سوزی های شمال شرق استان کورینتس، یک میلیون و 42 هزار هکتار از اراضی این استان که تقریباً 12 درصد از مساحت آن را شامل می گردد، از بین رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 1469

به "مداوای حیوانات مجروح در آتش سوزی جنگل های آرژانتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مداوای حیوانات مجروح در آتش سوزی جنگل های آرژانتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید