موزه داستان؛ سفر به دنیای اسرار آمیز داستان ها در یکی از موزه های انگلستان

به گزارش مجله پزشکی، بازدیدنمایندگان یکی از جذاب ترین موزه های انگلستان با گذراندن دقایقی هر چند کوتاه در کنار شخصیت های داستانی،سفر به دنیای اسرارآمیز قصه ها را تجربه می نمایند.

موزه داستان؛ سفر به دنیای اسرار آمیز داستان ها در یکی از موزه های انگلستان

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، هر موجودی داستان خودش را دارد. ما نیز همچون سایر موجودات داستان منحصر به فرد زندگی خودمان را نوشته ایم و هر روز صفحه جدیدی را به کتاب داستانمان می افزاییم البته شاید این داستان ها هرگز مکتوب و بازخوانی نشوند.

امروز سری به موزه قصه ها یا داستان ها خواهیم زد و سفری مجازی به این موزه را تجربه می کنیم. موزه داستان در سال 2003 و به صورت مجازی با هدف تشویق آموزش و حمایت از تعامل جامعه با آنالیز انواع اَشکال داستان فعال شد.

سپس به همت گروهی از نویسندگان، نقاشان و افراد علاقه مند به قصه ها یک ساختمان قدیمی در مرکز آکسفورد به این موزه اختصاص داده شد تا بچه ها بتوانند از نزدیک با شخصیت های داستانی دوست داشتنی آشنا بشوند و به عنوان نمونه با پوشیدن لباس یکی از شخصیت های داستانی آلیس در سرزمین عجایب برای لحظاتی هر چند کوتاه خود را بخشی از داستان بدانند البته همه چیز به اینجا ختم نمی گردد، زیرا مؤسسان موزه قصه نیز روزی همچون همه ما کودک بودند و خاطرات خوب و شیرینی از شنیدن داستان های پیش از خواب شبانه دارند بنابراین اتاق خوابی را در موزه قصه ها در نظر گرفته اند.

بچه های که از موزه قصه ها بازدید می نمایند، می توانند با رفتن به اتاق خواب موزه قصه ای را که دوست دارند، انتخاب نموده و گوش بدهند.

منبع: چمدان
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 552

به "موزه داستان؛ سفر به دنیای اسرار آمیز داستان ها در یکی از موزه های انگلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه داستان؛ سفر به دنیای اسرار آمیز داستان ها در یکی از موزه های انگلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید