گفت وگوی کامرون و امیر قطر درباره مقابله با تامین اقتصادی تروریسم

به گزارش مجله پزشکی، خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس، عصر چهارشنبه با امیر قطر ملاقات و درخصوص بعضی مسائل مهم از جمله راه های مبارزه با افراط گرایی و مقابله با تامین اقتصادی تروریسم گفت وگو کردند.

گفت وگوی کامرون و امیر قطر درباره مقابله با تامین اقتصادی تروریسم

به گزارش گروه بین الملل مجله پزشکی به نقل از الشرق الاوسط، در جلسه رایزنی عصر دیروز دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس با شیخ تمیم بن حمد خلیفه آل ثانی، امیر قطر در مورد سرمایه گذاری قطر در انگلیس، فرصت های سرمایه گذاری شرکت های انگلیسی در قطر و همچنین ائتلاف بین المللی علیه گروه تروریستی داعش، ضرورت مبارزه با افراط گرایی و جلوگیری از تامین اقتصادی تروریسم گفت وگو شد.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس در خاتمه این ملاقات گفت: نخست وزیر از امیر دولت قطر برای یک ناهار کاری جهت رایزنی های دو جانبه، میزبانی کرد.

طبق گفته این سخنگو، کامرون و شیخ تمیم در این ملاقات درخصوص نقش دو کشور انگلیس و قطر در ائتلاف مبارزه با تروریست های داعش و ضرورت همکاری تمام کشورها برای سرکوب تروریسم و جلوگیری از تامین اقتصادی گروه های تروریستی گفت وگو کردند.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس یادآور شد دیوید کامرون از اقدام قطر در تصویب قانون جلوگیری از تامین اقتصادی تروریسم که اخیرا صورت گرفته است، قدردانی و ابراز امیدواری کرد اجرای این تدابیر هر چه سریعتر انجام گردد.

سران انگلیس و قطر همچنین بر ضرورت افزایش کوشش های دو کشور در زمینه تبادل اطلاعات در مورد گروه های ایجاد نگرانی، تأکید کردند.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: biotec-ney.ir شناسه مطلب: 116

به "گفت وگوی کامرون و امیر قطر درباره مقابله با تامین اقتصادی تروریسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگوی کامرون و امیر قطر درباره مقابله با تامین اقتصادی تروریسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید